Po kūdikio mirtimi pasibaigusio gimdymo namuose motina bandė nuslėpti tiesą

Anonimas

Anonimas portretas
Kol niekas neatsitinka, tai visi tyli, kai y vyksta nelaimė, tai kaltų nerasta, bet dėl šios betvarkės medicinos srityje, medikamentų skirstymo, ir aplamai kas vyksta, ligoninių pertvarkyme, tai Lietuvoja vykdomas genocidas, ne žmogui, bet nuo žmogaus, Kodėl? Kodėl pas kiekvieną specialistą sudaromos dirbtinės eilės, žmogus net nesulaukia eilės, išeina anapilin. Kas darosi Lietuvoja? Kur mes einam? Kas gali atsakyti į šį klausimą?.....

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
gaunasi,kad atėmė gyvybę per neatsargumą.Va nuteisti ir bus pamoka toms eksperimentų mėgėjoms.Dr griežtai bausti ir skiepų vengiančioms,kaip infekcinių ligų platintojoms.

....

.... portretas
Na Jauti, ir rašai.Tai gal pasirašyk Avinu.

Jonė

Jonė portretas
Močiute, o kiek tada mirė gimdyvių? Mano senele mirė gimdydama mano a.a tėvelį ir mano tėvelio pirmoji žmona mirė pagimdżiusi dvynius.Tai tokia liūdna mano šeimos istorija. O tokių istorijų tūkstančiai.

močiutė

močiutė portretas
ir kas prigalvojo tą gimdymą namuose nori būti anų laikų motinomis kurios gimdė be gydytojų bet jos fiziškai buvo stiprios o dabar net pagimdyti nesugeba reikia cezario pjūvių ar mama pagalvoja kad pati nužudė savo kūdikį pasirinkusi tokį gimdymo būdą jeigu taip būtų atsitiktų ligoninėje būtų keikiami daktarai kad nežiūrėjo

jautis

jautis portretas
nors nezmoniskai betr kitaniskai,jaunai pacankutei tai suprantu protelio truksra o cia jau subrendus karvute ir tokia buka,pati save nuteise

medike

medike portretas
Sena ir durna. O vyra ar turi, kodel jis leido. Visu pirma tai leido Veryga, nes isakyma pasirase. O dabar jau aiskina velniai zino ka. Ligonines yra ligonines, koks gali but gimdymas namuose. Stai ir rezultatas.

Mama

Mama portretas
Negaliu suvokti moteriškų, kurios nori gimdyt namuose. Na, tegul sau gimdo, jeigu jų protelis toks. Negi jos tikisi, kad į namus suleks daktarai su visa aparatūra gimdyklos?

Nesuprantančiam/iai

Nesuprantančiam/iai portretas
O mano kaimyno kalytė pastipo, nes neišgimdė per didelio šuniuko. Beje, būna, apsiveršiavusias karves suparalyžiuoja. Taigi, moterys, jeigu yra proto, rinkimės medikus.

Darbo Veteranas

Darbo Veteranas portretas
Kiekvienos idiotės gailėsi ----------tai pats tuoj išprotėsi . Taip rašė mano mylim poetė . O šitas namų gimdyves bei neskiepijančius vaikų----------reikia prismaugti

Anonimas

Anonimas portretas
o, tai kas mamai dabar bus, taigi zmogiukui gyvybe ateme. o gal neatsargus elgimasis vandenyje. idomu ka pripaisys?

Ana

Ana portretas
Palygino kalę su šuniukais ir moteris.Nusivažiavot!

nesuprantu

nesuprantu portretas
Ana Valės kalė atsivedė 4 šuniukus po laiptais, nei medikų, nei ko, ir visi gyvi- cypia. Kam tie medikai, veršiuokitės pačios

...

... portretas
Nieko, tuoj karės pratybų metu poligonuose ims gimdyt. :|

Baisu

Baisu portretas
Ne jauniklė jau,o protelis...Vyras,manau,taip pat ne 18-metis,ar ir jam protelis praskydo.Tokias namuos gimdančias ir neskiepijančoas vaikus-bausti.O seniau mirdavo ir vaikai ir gimdyvės,ypač ponios,kurios nieko neveikdavo.Lysvėse gimdė dirbančios fiziškai,stipriais raumenimis.O dabar kur tokią rasi.

...

... portretas
Chm: "medikai kategoriškai nusistatę prieš moterų gimdymą namuose be medikų priežiūros" - kaip kitaip, jei gimdymas medikams PASIUTUSIAI pelninga procedūra, o ir jiems asmeniškai rizikos - JOKIOS: bet kuriuo atveju komisija, sudaryta iš 'SAVŲ', pateiks verdiktą kad ESĄ nieko padaryt nebuvo galima. Taip kad jums ligoninė nieko negarantuoja (medikai apie kūdikių mirtis pas save TYLI!), o kad kūdikis bus sužalotas ar infekciją pasigaus: "KAIP jūs drįstat ŠVENTUOSIUS gydytojus kaltint, ką, jie dievai? - taip matyt jums lemta buvo".

pilieciai.

pilieciai. portretas
Koks musu reikalas. Tegul stimpa jeigu PATI PASIRINKO. MES PILIECIAI NEMOKESIM is savo kisenes uz tokius priekvaisu issidirbinejimus. Gaileti kiekvieno idioto - sirdies neuzteks.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių