Quantcast

Plėšikus Totorių g. policija sulaikė iškart po nusikaltimo

Pirmadienį vakare Totorių gatvėje du vyrus užpuolė ir apiplėšė jaunuolių grupė. Vieną iš jų policijos pareigūnams iškart pavyko sulaikyti.

Balandžio 13 d. į Lietuvos viešosios policijos rinktinės „Vytis“ pareigūnus, atvykusius patikrinti Portugalijos Respublikos ambasados, įsikūrusios Gedimino pr., kreipėsi vyras, kuris papasakojo, kad jį ir jo draugą kątik sumušė ir pagrobė rankinę su dokumentais. Nukentėjusieji nurodė pareigūnams, kur nubėgo užpuolikų grupė.

Pareigūnai nubėgę į gretą esantį kiemą, pamatė jaunuolių grupę, kuri pastebėjusi pareigūnus, puolė bėgti į skirtingas puses.

Patruliams pavyko sulaikyti vieną jaunuolį (gim. 1991 m.), kiti pabėgo. Nukentėjusieji atpažino jaunuolį, todėl jis pristatytas į sostinės 3-iąjį policijos komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, jaunuolis uždarytas į areštinę. Pareigūnai ieško kitų įtariamųjų, dalyvavusių plėšime.

Per apiplėšimą vienas iš vyrų gavo buteliu per galvą, kitam buvo praskeltas antakis. Nukentėjusieji jautėsi blogai, todėl pareigūnai iškvietė medikus, kurie juos pristatė į ligoninę.

Grįžę į įvykio vietą ir ją atidžiai apžiūrėję, pareigūnai aptiko ir pagrobtą rankinę su visais dokumentais. Ji bus grąžinta nukentėjusiems asmenims.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių