Pavogtos Operos ir baleto teatro žalvarinės apdailos detalės

Vagys pavogė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro žalvarines apdailos detales.

Kaip pranešė policija, antradienio rytą, apie 7 val., Vilniaus centre, A. Vienuolio gatvėje, pastebėta, kad nuo teatro kolonų nuimtos ir pavogtos 43 žalvarinės apdailos detalės. Nuostolis tikslinamas.

Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja, pranešime policijai minima, kad vagystė galėjo būti įvykdyta nuo pirmadienio 14 val. iki antradienio 7 val. ryto, kada bus pastebėta. Policininkus į įvykio vietą iškvietė apsaugos vadovas. Ryte apeidamas teatro teritoriją jis pastebėjo vagystę.

„Pranešta, kad Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro dalinai aptvertoje laikina tvora teritorijoje nuo teatro atraminių kolonų buvo pavogtos žalvarinės apdailos detalės, jų vertė bus patikslinta tyrimo eigoje“, – BNS sakė policijos atstovė.

Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Pavogtų detalių vertę būtų sunku įvardinti, nes tokiame kultūros paveldo objekte, kaip LNOBT rūmai, ji priklauso anaiptol ne vien nuo žalvario vertės. Renkame tikslesnę informaciją apie realų teatrui padarytos žalos dydį“, – BNS teigė teatro atstovė spaudai Renata Baltrušaitytė.NAUJAUSI KOMENTARAI

šaltkalvis-ginekologas

šaltkalvis-ginekologas portretas
Patikrint reikia supirktuves ir gražint pavogtus daiktus teatrui bei operai su baletu.Ale ir tų sąžinė-žino,kad vogtos blėkos,ale vistiek perka...

Anonimas

Anonimas portretas
GREITAI IR TEATRĄ PAVOGS KARTU SU DIREKTORIUMI...

???

??? portretas
Matyt koks turtingas kurmis pats sau statosi operos ir baleto teatrą, - nusprendė pataupyti apdailai?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių