Daugiau detalių apie gaudynes Vilniuje: jaunuolių asmenybės – spalvingos

Vilniuje trečiadienio vakarą per sulaikymą policijai pasipriešinę 22–30 metų jaunuoliai anksčiau buvo teisti už vagystes, plėšimus, sukčiavimą, dokumento klastojimą, neteisėtą laisvės atėmimą bei kontrabandą, teigia Vilniaus policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas.

Įtariamieji 29-erių, 30-ies, 24-erių ir 23-ejų metų vyrai uždaryti į areštinę.

„Areštinėje atsidūrė keturi jauno amžiaus įtariamieji, dėl visų bus kreipiamasi (į teismą – BNS) dėl kardomojo suėmimo skyrimo. Jauno amžiaus vyrai, jų asmenybės yra spalvingos, policijai yra žinomi, turėję reikalų, teisti už aibę nusikaltimų“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė S. Gagas.

Kaip skelbta, per dideles įtariamųjų gaudynes sostinėje trečiadienio vakarą sužeisti du policininkai. Bandydami sulaikyti įtariamuosius, pareigūnai mieste iššovė penkis šūvius.

Vyrai, kuriuos bandė sulaikyti policija, buvo įtariami plėšimu ir viešosios tvarkos pažeidimu.

Sulaikytieji įtariami balandžio 5-osios plėšimu Vilniuje, L. Asanavičiūtės gatvėje. Jie patalpose užpuolė 28-erių moterį ir pagrobė rankinę su asmens dokumentais, mokėjimo kortelėmis ir pinigais.

Kaip skelbia Policijos departamentas, trečiadienį apie 19.40 val., Sietyno gatvėje, Vilniaus policijos pareigūnai ketino sulaikyti įtariamuosius plėšimu. Keturi jaunuoliai priešinosi, vienas grasino peiliu.

Vienas asmuo šalindamasis automobiliu „Mercedes-Benz ML350“ kliudė policijos automobilį „Renault Fluence“ bei sužalojo du Vilniaus policijos komisariato pareigūnus – įtariamųjų automobilis juos prispaudė.

33 metų pareigūnas paguldytas į ligoninę, Neurochirurgijos skyrių, kitas 29 metų pareigūnas po medikų suteiktos pagalbos gydomas ambulatoriškai.

Pasak S. Gago, ligoninėje gydomo policininko sveikata ir gyvybei pavojaus nėra, tikimasi, kad jis greitai bus išrašytas.

Per sulaikymą pareigūnai panaudojo tarnybinius ginklus bei iššovė penkis šūvius į besišalinantį automobilį „Mercedes-Benz ML350“. Tą patį vakarą, apie 20.15 val., automobilis surastas Sėlių gatvėje.

Reaguodamas į pranešimą, Kęstučio ir A. Mickevičiaus gatvių, sankryžoje, tarnybinis automobilis „Opel Insignia Sports Tourer“, vairuojamas 30-mečio pareigūno, įvažiavo į sankryžą su įjungtais garso ir šviesos signalais degant raudonos spalvos šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Volvo V70“, kurį vairavo 24 metų moteris.

„Kadangi tai buvo sulaikymas ir iš sulaikymo vietos pasišalino įtariamieji, policijos Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojas informavo visas pajėgas, dirbančias tame rajone, nurodė požymius, pareigūnai vyko siekdami sulaikyti. Žvėryno mikrorajone policijos automobilis pateko į eismo įvykį, jis važiavo su švyturėliais, mano žiniomis, vyko per raudoną šviesoforo signalą ir pateko į eismo įvykį su kitu automobiliu „Volvo“, – pasakojo S. Gagas.

Per šį eismo įvykį žmonės nesužaloti, apgadinti automobiliai.

Vilniaus apskrities policijos vadovas atkreipė dėmesį, kad matydami su švyturėliais vykstančią pareigūnų mašiną vairuotojai turėtų duoti kelią.

„O policijos pareigūnai turi važiuoti saugiai, kad neaptektų į eismo įvykius“, pridūrė jis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijai.NAUJAUSI KOMENTARAI

taigi

taigi portretas
policininkai saude is baimes, kad patys ausu negautu

fas fas

fas fas portretas
jei bus koks partinio vagies sunelis kita diena bus laisvas

Mari

Mari portretas
Lietuviai kaip ir Amerikiečiai niekaip nepasimoko.Ten irgi žusta źmonės nuo jėgos struktūrų.Mūsų jėgos struktūros eina tuo pačių keliu.Gerai,kad šaudant žmonės nenukentėjo.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių