Pasienietė įtariama apsivogusi parduotuvėje

  • Teksto dydis:

Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnė įtariama apsivogusi prekybos centre Vilniuje, pranešė Policijos departamentas.

Pirminiais duomenimis, Kenos pasienio užkardos vyresnioji pasienietė A. K., gimusi 1987 metais, sulaikyta apie 17 val. Ozo gatvėje esančiame prekybos ir pramogų centre.

Ji įtariama iš parduotuvės „Maxima“ pavogusi prekių už 56 eurus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Burbulą iš nieko pučiat žurnalistai

Burbulą iš nieko pučiat žurnalistai portretas
O kai prezidentė apšvarino visą savo tautą, kiekvieną pilietį perkant independence laivą,kai pasirašė sutartį laivui išpirkti per 10metu,kai be išpirkimo ir nuomos 3 tokius laivus galėjome įsigyti,tai čia ne skandalas? O tai čia apsivogė smulkia suma ar kiekiu,kažkokioje parduotuvėje ar tai būtų ugniagesys,policininkas,dantistas,koks skirtumas kad ir ta pasienietė. Neliečiamybė tai skaitosi gali veikti virš visų moralės ribų? Kodėl apie politikų apsivogimus nerašote, seimas nori 180 000€ ant saldainių išleisti? Prezidentės,kai visą tauta apvogia legaliai,čia normalu ir neišaiškintina? Nebūtų tipinis lietuvis tokio įprasto mąstymo kaip marozas&rajonskas&asocialas&legalus vagis ar totalus d*bil*s virš moralės ribų visais atvejais, turėtumėm skaidresnę gimtinę kaip Estija,kuri kgb'istus išspyrė iš valdžios neslepiant informacijos,kurią čia gimtinėje sužinos tik po mūsų kartos,kai visi vagys per seni bus bausmei

Vladas

Vladas portretas
,,Susigrąžino iš Maximos",rašo kai kurie dundukai. Ne iš Maximos ,o iš vargingų kasininkų atlyginimų.Na ir yra, tokiu neprotaujančių,tame tarpe ir priekvaišas zelemunčikas.

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
VA KOKIE MŲSŲ VALSTYBĖS TARNAUTOJAI.GIRTI VAŽINĖJA,PARDUOTUVĖSE VAGIA,KYŠIUS IMA,TAI IŠ KUR ŠALIS GALI KLESTĖTI.ŽUVIS PŪVA NUO GALVOS IR TAI MATOM,KAD TEISYBĖ.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių