Quantcast

Pareigūnų „koridorius“ pateisino lūkesčius: nustatyta 13 pažeidimų

  • Teksto dydis:

Keturiolika pareigūnų penktadienio rytą patikrino 250 transporto priemonių ir nustatė 13 Kelių eismo taisyklių pažeidimų bei 1 neteisėtą akcizinių prekių gabenimo atvejį.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato  pareigūnai  Šalčininkų r., Tetėnų kaime, kelyje Eišiškės-Pirčiupiai ir Jašiūnų kaime, kelyje Vilnius-Lyda atliko priemonę „koridorius“.

Patikrinimo metu buvo nustatyta KET pažeidimų:

5 - dėl valstybinių techninių apžiūrų atlikimo ir dėl transporto priemonių privalomojo draudimo reikalavimų nesilaikymo,

1 – transporto priemonės vairavimas esant neblaiviam,

1 – leistino greičio viršijimas (viršijo 50 km.),

1 – vairavimas neturint teisės vairuoti,

2 – neturint su savimi draudimo ir vairuotojo pažymėjimo.

Taip pat patikrinimo metu vienas vairuotojas pareigūnams pateikė galimai suklastotą vairuotojo pažymėjimą, dėl šio fakto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas, o kitas vairuotojas transporto priemonėje be leidimo įsirengė žybčiojančius švyturėlius ir specialius garso signalus.

Pareigūnai nubaudė ir du pėsčiuosius, kurie tamsiu paros metu neturėjo šviesą atspindinčių elementų. Taip pat buvo nustatytas akcizinių prekių neteisėtos apyvartos faktas: vairuotojas gabeno 105 pakelius cigarečių ir 9 butelius degtinės su Baltarusijos Respublikos prekių ženklais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių