Quantcast

Pareigūnai iš vilnietės atims lokio kailį

  • Teksto dydis:

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai su sostinės policijos pareigūnais ketvirtadienį sulaikė sostinės gyventoją, kuri skelbimų internetinėje svetainėje siūlė pirkti rudojo lokio kailį.

Sulaikytoji neturėjo privalomo leidimo prekiauti laukiniais gyvūnais, jų gaminiais ar dalimis, pranešė Aplinkos ministerija.

Rudasis lokys yra įtrauktas į Europos Komisijos reglamento dėl laukinės faunos ir floros rūšių apsaugos kontroliuojant jų prekybą A priedą. Šiame priede išvardytų rūšių egzempliorius draudžiama pirkti, siūlyti pirkti, įsigyti ar viešai demonstruoti komerciniams tikslams, naudoti pasipelnymui ir prekybai, laikyti pardavimui, siūlyti parduoti arba vežti parduoti.

Pažeidėjai gresia administracinė atsakomybė – bauda nuo 100 iki 1000 litų, o rudojo lokio kailis bus konfiskuotas.NAUJAUSI KOMENTARAI

fuks

fuks portretas
Bliamba, turiu tigro kaili, jam jau kokie 40 metu, dar mano diedukas ji turejo ir man padovanojo. Tai jei noresiu parduot, man ji atims, o gal net i cype pasodins uz nelegalia prekyba.:) Norint kazka is buto parduot reikia kviest .... KA ??? Kas gali tiksliai pasakyt ar visi mano triusikai leidziami pardavinet? O jei koks nors salikas yra is kokio nors gyvuno, kuris raudonojoje knygoje??? Tai mane gatveje policajai sustabdys, duos su bananu i galva, salika atims ir mane pas recidyvistus i cype imes.

www

www portretas
prokuroras gudrus dabar tures gera kaili ir uz aciu...

Protingas

Protingas portretas
juk cia ne lokys,,, cia kailis,,, atsipiskite
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių