Quantcast

Parduotuvėje Grigiškėse siautėjusį vyrą policija sutramdė elektrošoku

  • Teksto dydis:

Vilniuje, Grigiškėse, policijos elektrošoku sutramdė parduotuvėje siautėjusį neblaivų vyrą.

Šeštadienį 15.34 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai nuskubėjo į iškvietimą Kauno Vokės gatvėje. Čia esančios parduotuvės savininkai skundėsi, kad į parduotuvę užėjęs girtas vyras puolė pardavėją ir norėjo ją pargriauti, sudaužė daug alkoholinių gėrimų butelių ir lango stiklą. Vėliau susigrūmė su pardavėją gynusiu parduotuvės savininku.

Siautėjęs vyras - 37 metų K.P., - pareigūnus pasitiko stovėdamas lauke prie parduotuvės, greta automobilio "Rover" kuriuo buvo atvažiavęs. Sodinamas į tarnybinį automobilį, K.P. pradėjo priešintis, išlaisvinęs ranką bandė smogti pareigūnui.

Pargriautas ant žemės spardėsi, grasino susidoroti su pareigūnais ir jų šeimomis, įžeidinėjo ir bjauriai keikėsi.

Pasak Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešimo, Lietuvos ir daugelio kitų Europos šalių teisėsaugai dėl su narkotikais susijusių nusikaltimų gerai pažįstamas K.P. sutramdytas panaudojus elektros impulsinį prietaisą, surakintas antrankiais ir pristatytas į policijos komisariatą.

Įvykiai tiriami toliau, o dėl vairavimo esant girtam K.P. surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių