Quantcast

Organizuotos vagių grupuotės nariams - 16 kaltinimų

  • Teksto dydis:

Organizuotos grupės asmenų, 2012 metais Vilniaus mieste grobusių  prabangius Honda, Toyota, BMW markių automobilius, klastojusius automobilių identifikacinius numerius, dokumentus, taip pat neteisėtai laikiusius narkotines  medžiagas, tyrimo medžiaga perduota teismui. 

Ikiteisminio tyrimo medžiagą sėkmingai baigė tirti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Nusikaltimų tyrimo valdybos  Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus miesto apylinkės prokuratūra. 

Minėta organizuota 5 asmenų grupė buvo gerai pasiskirsčiusi vaidmenimis, nusikalstomoms veikoms naudojo specialiai įsigytus automobilius bei  įrangą. Kiekvienas grupės narys buvo atsakingas už atitinkamą veiksmą: vieni naudodami specialią įrangą atidarydavo ir užvesdavo automobilius, kiti juos pervarydavo į taip vadinamas slėptuves, treti lydėdavo bei pasirūpindavo jų realizacija. Minėti asmenys yra Kauno ir Kauno apskrities gyventojai, nekartą teisti G.K., D.S., A.S, L.Ch., M.A., kuriuos siejo pastovūs tarpusavio ryšiai bei vaidmenų ir užduočių pasiskirstymas.

Ši grupė buvo sulaikyta po sudėtingo kriminalinės žvalgybos tyrimo kartu su Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Kauno apskrities  vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnais. Sulaikymo metu kuomet buvo lydimas ką tik Vilniaus mieste pavogtas automobilis, į pagalbą buvo pasitelkti rinktinės „Aras“ pareigūnai. Pagrindiniai grupuotės organizatoriai yra suimti, kitiems taikytos kitos kardomosios priemonės.

Grupės nariams pateikti įtarimai dėl 16 nusikalstamų veikų epizodų pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 25 str. 3 d.  (nusikalstama veika, padaryta organizuotos grupės), 178 str. 3 d. (didelės vertės svetimo turto pagrobimas), 187 str. (turto sunaikinimas ar sugadinimas), 259 str. 2 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis medžiagomis), 300 str. 1 d. (dokumento klastojimas ar suklastoto dokumento panaudojimas ar realizavimas), 189 str. 2 d. (nusikalstamu būdu įgyto didelės vertės turto realizavimas).NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių