Quantcast

Neteisėtais ginklais medžiojusio asmens garaže rasta ir žvėrių apdorojimo aikštelė

  • Teksto dydis:

Vilniaus rajone, Dūkštų miške aplinkosaugininkams surengus pasalą pas neteisėtai medžiojusį vyrą aptikti graižtviniai ginklai, o garaže – žvėrių apdorojimo aikštelė.

Kaip ketvirtadienį pranešė Aplinkos apsaugos departamentas, sostinės aplinkosaugininkai, turėdami informacijos, kad Dūkštų miške Vilniaus rajone yra nelegalus medžioklinis bokštelis su jaukinimo vieta, pirmadienio vakarą, pralaukę apie penkias valandas, sustabdė išjungtais žibintais važiuojantį automobilį. Pastebėjus padėtą naktinio matymo monokuliarą, jame aptiktas ir paslėptas ginklas.

„Paprašytas nulenkti galines sėdynes, vairuotojas atsakė, kad nežino kaip. Bet, pakėlę užklotą automobilio gale, pamatėme ant specialių laikiklių pakabintą graižtvinį ginklą „Winchester 30-30“ su naktinio matymo optiniu taikikliu ir duslintuvu“, – sakė Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos skyriaus pareigūnas Šarūnas Žulys.

Apie neteisėtai laikomą ginklą aplinkosaugininkai informavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus ir kartu nuvyko į pažeidėjo namus. Atliekant kratą, buvo rasti dar trys nelegaliai laikomi graižtviniai ginklai, vienas jų – taip pat su duslintuvu ir naktinio matymo priedėliu. Taip pat rasta apie 1000 įvairaus kalibro šovinių, daug medžioklinių peilių, žvejybinis tinklas.

„Asmuo garaže buvo įsirengęs žvėrių apdorojimo aikštelę, iš kurios galima spręsti, kad jis šiuo amatu užsiima jau ilgai. Be to, antro aukšto sienoje buvo keli langeliai, pro kuriuos buvo šaudomi laukiniai žvėrys, aplink mėtėsi mažo kalibro šovinių dėžutės“, – sakė Š. Žulys.

Kieme stovinčiame kitame automobilyje pareigūnai rado padarytus tokius pačius laikiklius, skirtus neteisėtam ginklui gabenti.

Už medžiojimą neturint teisės asmeniui gresia 800-1800 eurų bauda, už tinklo laikymą – 60-200 eurų bauda.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Tas, kas neturėdamas leidimo įgijo, laikė, nešiojo, gabeno ne mažiau kaip tris šaunamuosius ginklus arba didelį kiekį šaudmenų, baudžiamas laisvės atėmimu nuo ketverių iki aštuonerių metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

yra vilčių,

yra vilčių, portretas
kad bent viena, amžinai neėdusi šiukšlė, gaus per skiauterę, ir pakratys piniginę.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių