Quantcast

Nelegaliu spiritu atsikratė per langą

  • Teksto dydis:

Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami ikiteisminį tyrimą ketvirtadienį atliko kratą, kurios metu rado nelegaliai laikomą alkoholį.

Gedimino g. gyvenanti ukmergiškės S.Ž. (g.1968 m.) šeimyna policijai žinoma jau daugiau nei dešimtį metų. Kartu gyvenantys S.Ž. motina S.I.G. (g.1948 m.) ir vyras D.Ž.  (g. 1974 m.) jau yra daug kartų bausti už nelegalaus alkoholio laikymą, pati S.Ž. už tai buvo teista, tačiau baudos nesustabdo – šeimyna tęsia savo „verslą“, tik labiau įsigudrina ir sugalvoja įvairiausių būdų kaip išvengti pareigūnų patikrinimų.

Rugsėjo 12 d. pareigūnai į S.Ž. namus pasibeldė anksti rytą, apie 7 valandą. Kratos metu namuose buvo rasti 6 litrai skysčio  turinčio specifinį alkoholio kvapą. Pamatę pareigūnus, šeimininkai du plastikinius 5 l talpos atsuktus butelius išmetė per langą.

S.Ž., S.I.G. ir D.Ž. buvo pristatyti į Policijos komisariatą ir apklausti. Jiems pareikšti įtarimai pagal LR Baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio laikymo, turint tikslą realizuoti. S.Ž. paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Tą pačią dieną, turint išankstinės informacijos,  apie 8 val. 50 min. buvo atliktas patikrinimas dar pas vieną ukmergiškį. A.Č. (g. 1966 m.) priklausančiame garaže, esančiame garažų bendrijoje „Vairas“, buvo rasti du plastikiniai 5 l talpos buteliai su skysčiu, turinčiu specifinį alkoholio kvapą. Manoma, kad tai yra spiritas. A.Č yra  pradėta administracinė teisena pagal LR Administracinės teisės pažeidimų kodekso 177 str. 2 d. dėl nedenatūruoto etilo alkoholio, denatūruoto etilo alkoholio, techninio etilo alkoholio ir jų skiedinių (mišinių) laikymo. A.Č. praeityje už tokį nusižengimą jau yra baustas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių