Naujojoje Vilnioje – premjerą S. Skvernelį menkinantis užrašas

 • Teksto dydis:

Ketvirtadienį Vilniaus apskrities policija sulaukė dar vieno pranešimo dėl ant gatvės dangos atsiradusio užrašo, kuriame minimas premjeras Saulius Skvernelis.

BNS žiniomis, ant Naujojoje Vilnioje esančios gatvės dangos dažais užrašyta „skvernelis durnelis“ ir nupieštas piešinys.

Sostinės savivaldybės įmonės „Grinda“ atstovas spaudai Egidijus Steponavičius informavo BNS, kad užrašas su piešiniu buvo laikinai uždažytas.

„Radom ir laikinai uždažėme. Tai laikinas sprendimas“, – teigė įmonės atstovas.

Jis taip pat pridūrė, kad artimiausiu metu bus ieškoma geriausio sprendimo, kaip viską nuvalyti.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Loreta Kairienė BNS sakė, kad pranešimas apie įvykį policijoje buvo gautas ketvirtadienį, apie 8 val.

„Namo gyventoja pranešė, kad einant nuo namo asfaltuotu pėsčiųjų taku link „Maximos“ parduotuvės Parko gatvėje, ant asfalto parašyti įžeidžiantys žodžiai. Pranešėja užrašą pastebėjo šį pirmadienį“, – sakė L. Kairienė.

Premjeras Saulius Skvernelis komentuodamas incidentą sakė, kad taip „žmonės pasiduoda kai kurių politinių jėgų ar pareigūnų įtakai“, priminė ankstesnį atvejį, kai menkinančiu užrašu buvo apipaišyta jo gyvenama gatvė.

„Žiūrėkime, vienas veikėjas, kuris dirbo Prezidentūroj, Susisiekimo ministerijoj, tai taip pat  parodo apie tuos žmones, su kuriais jis dirbo“, – sakė S. Skvernelis.

Portalas delfi.lt pranešė, kad ankstesniu nusižengimu yra įtariamas buvęs kadenciją baigusios prezidentės Dalios Grybauskaitės ir buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėjas Gediminas Vaitkevičius.

„Matyt, reiktų mažiau kreipti dėmesį, jei tai padaroma pažeidžiant įstatymus ar viešąją tvarką, sugadinant turtą, turi būti atsakomybė. Jei kažkas nori daryti rinkimus, kai kurios politinės jėgos čia esančios nuolat tai eskaluoja, palikime rinkėjams vertinti jų lygį, kultūrą politinę“, – kalbėjo premjeras.

Tai jau antrasis su premjeru susijęs užrašas ant Vilniaus apskrities gatvių per savaitę.

Praėjusį ketvirtadienį, apie pirmą valandą nakties, dažais buvo apipaišytas premjero gyvenamos Upės gatvės asfaltas.

BNS žiniomis, ant gatvės dangos buvo užrašyta „vagies namas“ ir „Skvernelis“.

Gatvę apipaišiusį 1981-aisiais gimusį vyrą vietoje sulaikė Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai ir perdavė policijai.NAUJAUSI KOMENTARAI

......

...... portretas
Vel Grybauskaites patarejas barsto savo ozio myzalus

>Aglys< \\\\\.../////

&gt;Aglys&lt; \\\\\...///// portretas
Tai gi čia jo gaujos darbas.

Romka

Romka portretas
Man tai gražiau skamba skvernelis vagis negu durnnnelis, bereikalo skvernelis nesutiko būti vagiu...dabas bus durneeliu
VISI KOMENTARAI 27
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių