Narkotikus slėpė sumaniai: maišelius pasikabino prie lytinių organų

  • Teksto dydis:

Vilniaus policija pranešė, kad sulaikyti galimai narkotines ar psichotropines medžiagas vartojantys ar jas platinantys asmenys. Dviem jų skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Gruodžio pradžioje policijos pareigūnai užfiksavo padidėjusį Grigiškių gyventojų pranešimų skaičių, jog viename daugiabučio kieme primėtyta išmestų švirkštų, o laiptinėje lankosi įtartini asmenys.

Gruodžio 19 dieną buvo sulaikyti du 40-ies ir 33-ejų Grigiškių gyventojai. Jie ketino išplatinti narkotines ar psichotropines medžiagas dviem 37-erių ir 35-erių vyrams.

Visi asmenys buvo sulaikyti. Atliekant neatidėliotinus procesinius veiksmus, kratų pas įtariamuosius metu buvo rasti pinigai, galimai įgyti nusikalstamu būdu, priemonės narkotinėms ar psichotropinėms medžiagoms fasuoti, dozuoti ir sverti.

Vienas iš įtariamųjų narkotikus slėpė sumaniai – asmens kratos metu aptikta prie lytinių organų prikabinti užspaudžiami maišeliai su milteliais viduje, galimai narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Vilniaus apylinkės teismas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu dviem įtariamiesiems skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

tadas

tadas portretas
ant penio kabo vakarietiskos vertybes.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Taigi ten subyrėjęs pačio smėliukas , reikia džiaugtis , kad nors čia nešiukšlina , grąžiai RŪŠIUOJA ,

senis

senis portretas
dėl ko laisvės partijai reikia baudžiamojo straipsnio liečiančio lytinius sąntikius ,o už tad kad prisinarkušinus durni vaizdai vaidenasi lyg juo kas prievartautu , o pasirodo jei rodyklė ant puse šešių net prie jo pakabynti narkotikai nepadeda.
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių