Muzikos ir teatro akademija Vilniuje rengia 90-mečio šventę

  • Teksto dydis:

Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) šeštadienį sostinės Lukiškių aikštėje visuomenei rengia 90-ojo gimtadienio šventę.

Priešais centrinius akademijos rūmus bus atidaryta „Menų aikštė“, kur vyks studentų, dėstytojų ir žymių alumnų muzikos, teatro ir šokio pasirodymai bei kino seansai.

Lukiškių aikštėje ir jos prieigose bus įrengtos dvi scenos muzikos bei teatro pasirodymams, erdvė šokio spektakliui, iš LMTA centrinių rūmų balkono sklis elektroninė muzika, greta esančioje Aukų gatvėje bus rodomi trumpametražiai filmai, o Gedimino prospekte prie akademijos – garso ir vaizdo instaliacijos, pranešė LMTA.

„Menų aikštėje“ pasirodymus surengs visi trys akademijos fakultetai – Muzikos, Teatro ir kino bei Klaipėdos.

LMTA savo istoriją skaičiuoja nuo 1933 metų, kai tuometinėje Lietuvos sostinėje įsteigta Kauno konservatorija. Teatro menas čia pradėtas dėstyti 1952 metais Vilniuje, kino – 1993 metais, šokio – 1998-aisiais.

Šiandien studijos vyksta ne tik sostinėje, bet ir uostamiestyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

taip

taip portretas
kas lieka pedikams ? tik svest ir dziauktis kad nieks neprievartauja darbu o duoda uz griovyma kaip sako rusas 'lomat to ne stroit/ka ir daro si parazytine saika sukisusi visus savo galus i visuma savo /vertybiu/ kuriu dumeli vejas isnesios kol neliks nei kvapo ir tas cesas ne uz zemes kalnu ir 9 zemkalnu kurie nuo klimato /kaitros/ perdeks kaip siuksle ugnyje ir po geros audros zeme aprimsta tai to ir tykimes ir to laukia visa normali gyvastis o ne z=0

Drąsiau

Drąsiau portretas
Gyvename demokratijoje. Tiesa? Tai ir sakykite tiesą. Toje akademijoje ištisi pedofilijos lizdai. Po 6 ir daugiau metų apsiforminę studentais praparazituoja nevykėliai, narkomanai, priklausomybių pačių blogiausių turintieji. Būtų nieko, nes privalome toleruoti. Bet visas tas balaganas išlaikomas už mokesčių mokėtojų pinigus. O bet kurio myzikantėlio, aktoriaus, šokėjo, kt. Parengimas pagal kainą yra pats brangiausias palyginus su kitomis studijų programomis. Ta akademija yra per daug išsiplėtusi, tiek studijų programų, studentų, dėstytojų nereikia. Teisybė tokia, kad ta akademija yra realiai DURNYNAS. Nuomonė čia. Visi sakom ką žinom ir remiamės statistika, faktais. Pagardinkite, tautiečiai, pedofilus dėstytojus, kitą personalą, absolventus iš ten, kas ką žinot. Pirmyn.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių