Muitininkai sulaikė šešis automobilius iš Baltarusijos su kontrabandiniais rūkalais

  • Teksto dydis:

Per dvi dienas muitininkai sulaikė šešis iš Baltarusijos vykusius automobilius su kontrabandiniais rūkalais.

Kaip šeštadienį informavo Lietuvos muitinės kriminalinė tarnyba, cigaretes aptiko Vilniaus teritorinės muitinės Raigardo kelio posto ir Mobiliųjų grupių posto patruliai, naudodami rentgeno kontrolės sistemą.

Keturi automobiliai (du „Audi“ ir du „Mercedes Benz“) sulaikyti trečiadienį, juos vairavo Baltarusijos piliečiai, dar du kontrabandininkai, vairavę  „Volkswagen Touran“ ir BMW, įkliuvo ketvirtadienį.

Nelegalūs rūkalai rasti mašinų kėbuluose, varikliuose, dujų išmetimo sistemose ar dujų balionuose įrengtose slėptuvėse.

Visų sulaikymų priežastis – kontrabandos gabenimas. Rūkalų kiekis siekė nuo 209 iki 1952 pakelių. Vairuotojams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Reikia

Reikia portretas
Mašinytės konfiskuoti kartu su rūkalais o ne juokingas baudeles skirti,tarakonas juokiasi iš tokių ,,kovos” metodų

Paštas: credito.activo@laposte.net

Paštas: credito.activo@laposte.net portretas
Paštas: credito.activo@laposte.net PASKOLOS PASIŪLYMAS. Pone, ponia, įmonė ar asmuo, jūs ieškote paskolos savo veiklai atnaujinti, paskolos projektui įgyvendinti, paskolos namui, paskolos verslui, paskolos automobiliui įsigyti, paskola savo verslui kurti, paskola asmeniniams poreikiams tenkinti, tada pas mus viskas galima. Suteikiame asmenines ir verslo paskolas nuo 5.000€ iki 8.000.000€ su nominalia 03% palūkanų norma, nepriklausomai nuo prašomos sumos. Susisiekite su mumis ir nurodykite tikslią paskolos sumą bei grąžinimo terminą. Kreditas jus įpareigoja ir turi būti grąžintas. Paštas: credito.activo@laposte.net

skiep

skiep portretas
vargdieniai,norejo uzsidirbt kelis eur. ir taip juos nuskriaude muitine.Auto turbut nekonfiskavo,kad turetu su kuo vezt knatus?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių