Moters gyvybę išgelbėjo sportavusi pareigūnė: ją šokiravo aplinkinių elgesys

  • Teksto dydis:

Šalčininkų rajono policijos pareigūnė išgelbėjo gyvybę sąmonę praradusiai moteriai – ji galėjo tapti nusikaltimo auka ar paprasčiausiai numirti laiku nesuteikus būtinos medicininės pagalbos.

Rugpjūčio 18 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnė ne tarnybos metu, laisvalaikiu sportuodama, kelio Šalčininkai - Milvydai šalikelėje pastebėjo gulinčią moterį, kurios kojos buvo važiuojamojoje kelio dalyje. Pareigūnė nesutriko – apžiūrėjo sąmonę praradusią moterį. Pastaroji į dirgiklius nereagavo, sunkiai kvėpavo, veidas buvo pamėlynavęs.

Kaip praneša policija, suteikus būtinąją medicininę pagalbą, moteris atsigavo, tačiau savarankiškai atsistoti negalėjo, nes buvo neblaivi. Tokios būklės moteris galėjo tapti nusikaltimo auka ar paprasčiausiai numirti laiku nesuteikus būtinos medicininės pagalbos. Nelaimėlė buvo perduota giminaičiams.

Pareigūnę šokiravo kitų eismo dalyvių elgesys ‒ pravažiuojančių automobilių vairuotojai ir dviratininkai šalikelėje gulinčią moterį tiesiog apvažiuodavo. Nei vienas ne tik nesustojo, bet ir neiškvietė pagalbos.

Ta pati pareigūnė 2020 m. žiemą sniego pusnyje pastebėjo gulintį bejėgiškos būklės neblaivų vyrą, kuriam, neleisdama sušalti, išgelbėjo gyvybę.

Policija ragina būti dėmesingiems kitų žmonių nelaimei ir padėti tiems, kurie dėl savo bejėgiškos būklės ar neatsakingo elgesio atsiduria gyvybei pavojingose situacijose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių