Mįslingai pagrobto vaiko paieškos – sudėtingos: policijai trūksta duomenų

Policijos departamento komunikacijos vadovas Ramūnas Matonis sako, kad šiuo metu pagrindinis darbas, atliekamas dėl Vilniuje galimai pagrobtos mergaitės paieškos, yra vaizdo kamerų analizė.

„Dabar atliekami tokie ne viešo pobūdžio veiksmai. Iš esmės pagrindinis darbas – analizuoti visas vaizdo kameras, visą vaizdo registratoriais gaunamą informaciją (…), o viešai dirbantys patruliai labiau bendrauja su aplinkiniuose rajonuose esančiomis įstaigomis, gyventojais ir tikrina šalia esančias vietas. Kažkokio aktyvaus darbo gatvėse ar kažkokio uždarymo mieste nėra, nes tai nėra tikslinga“, – „Žinių radijui“ teigė jis.

Anot R. Matonio, iki šiol neatsirado tėvų, kurie kreipėsi į policiją dėl galimai dingusio vaiko.

„Tėvai į mus tikrai nesikreipė, dar daugiau – nesikreipė ne tik dėl dingusių vaikų, bet ir dėl dingusių vyresnio amžiaus asmenų“, – laidoje teigė jis.

Anot R. Matonio, per naktį apklausta keliasdešimt žmonių, tačiau skaičius keičiasi nuolat.

Nėra pakankamai duomenų, kad būtų galima sudaryti fotorobotą ar žinoti tiksliai automobilį, spalvą, markę.

Visgi, pasak jo, kol kas trūksta tikslių duomenų automobiliui atpažinti.

„Nėra pakankamai duomenų, kad būtų galima sudaryti fotorobotą ar žinoti tiksliai automobilį, spalvą, markę“, – sakė R. Matonis.

R. Matonis ragino visus žmones, turinčius naudingos informacijos, susisiekti su policija.

„Toliau prašome žmonių, ne tik važiavusių, bet ir gyvenančių Sausio 13-osios gatvėje (...), susisiekti su policija. Bet kokia informacija gali būti svarbi, net jei žmogui atrodo, kad ji nėra svarbi, prašome susisiekti su policija, pareigūnai atvyks, apklaus žmones ir ta informacija gali taip pat padėti“, – ragino jis.

„Daug dirbame ir žinome, ką turime padaryti“, – pridūrė jis.

Kaip ELTA jau rašė, Vilniuje po visą naktį vykusių paieškų dar nepavyko rasti trečiadienį Karoliniškių mikrorajone, kaip įtariama, pagrobtos mergaitės. Niekas nesikreipė ir dėl dingusio vaiko.

Policija tęsia paiešką, tikrina surinktą informaciją ir tiria visas versijas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vaiko pagrobimo.

Kaip trečiadienio vakarą informavo Vilniaus apskrities policija, apie 19.14 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje, į nenustatytos markės automobilį (sidabrinės ar auksinės spalvos) užsienietiškais numeriais galimai buvo įsodinta nepilnametė (11-12 metų). Policija kreipėsi į visus, pastebėjusius šį automobilį ar įtartinus asmenis, ir prašė nedelsiant apie tai pranešti telefonu 112. Taip pat buvo prašoma kreiptis ir tėvus, kurie neturi duomenų, kur yra jų vaikai.NAUJAUSI KOMENTARAI

X

X portretas
Tai melas mano nuomone vadinama plicija užsisidejo prie rodaru

...

... portretas
Tie vaikštinėjantys pareigūnai galėtų bent šunų š. surinkt - šiais laikais stebėjimams dronai naudojami. O šiaip, dėl dingusių vaikų reikia juodosios Š** gaują judinti!

Anonimas

Anonimas portretas
Kazkam klius uz melaginga pranesima.Pagrobtas vaikas neturi tevu, globeju???
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių