Quantcast

Miške veikė naminės „gamykla“

  • Teksto dydis:

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato  pareigūnai aptiko veikiantį naminės degtinės aparatą, pagamintos 30 litrų naminės degtinės ir 450 litrų raugo.

Antradienį, lapkričio 26 dieną, Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio ir Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos apie galimai gaminamą naminę degtinę, organizavo patikrinimą Pabarės seniūnijoje. Miško masyve, šalia Visinčios kaimo, policijos pareigūnai iš tolo pamatė veikiančią naminės degtinės gamyklą ir ten dirbantį vyriškį, kuris, pastebėjęs besiartinančius pareigūnus, staiga puolė bėgti. Vyriškis nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, jo sulaikyti nepavyko, kadangi buvo labai vikrus ir gerai pažinojo „savo gamyklos“ teritoriją. Prie veikiančio, malkomis kūrenamo, naminės degtinės gaminimo aparato pareigūnai rado 5 metalinės statinės apie 200 litrų talpos su rusvos spalvos skysčiu, turinčiu specifinį raugo kvapą, iš viso apie 450 litrų raugo bei aliumininį bidoną, kuriame buvo apie 30 litrų skysčio turinčio naminės degtinės kvapą.

Dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo, pagal LR BK 201 str. 1 d., policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyriškio tapatybę ir jo gyvenamąją vietą pareigūnai nustatė, tai policijai žinomas, prieš kelis metus patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už tos pačios nusikalstamos veikos, naminės degtinės apyvartos vykdymą, pil. H.C. (gim. 1975 m.). Praėjusį kartą neteisėtos veikos vykdytojui buvo paskirta 500 litų bauda, šį kartą jam gresia bauda arba laisvės atėmimas  iki dvejų metų.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

mp25

mp25 portretas
Idomu pagal straipsnio autoriu jo su ikakčiais nepagavo tai apie ka čia rašo ir ko džiaugiasi pareigūnai,nepagautas už rankos ne vagis.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių