Masinės muštynės: Vilniaus ir Trakų rajonuose savaitgalį mušėsi apie 30 žmonių

  • Teksto dydis:

Vilniaus ir Trakų rajonuose sekmadienį įvyko masinės muštynės, jų metu nukentėjo mažiausiai keturi žmonės.

Pasak Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, sekmadienį Vilniaus rajone, Sužionių seniūnijoje, Bieliškių kaime, prie Asvejos ežero vyko muštynės, kuriose dalyvavo apie 30 asmenų. Mušėsi stovyklautojai su Bieliškių kaimo gyventojais.

15.26 val. į ligoninę dėl nosies kaulo lūžimo buvo pristatytas ir suteikus medicininę pagalbą išleistas 20-metis D.S. Jaunuolis paaiškino, kad prie Asvejos ežero jį sumušė nepažįstami asmenys. 

15.20 val. į ligoninę dėl galvos sumušimų buvo pristatyti 20-metis J.L. ir 22 metų D.V. Abu paaiškino, kad prie Asvejos ežero sumušė nepažįstami asmenys. Suteikus medicininę pagalbą, nukentėjusieji išleisti namo.

Sekmadienio naktį 2.50 val. gautas pranešimas, kad Trakų rajone, prie Skrebės ežero, poilsiavietėje mušasi apie dešimt asmenų. Vieną nukentėjusį greitosios pagalbos automobilis išvežė į ligoninę.

5 val. iš Trakų ligoninės telefonu pranešta, kad dėl veido sumušimo, įtariamo krūtinkaulio lūžimo pristatytas neblaivus 32 metų S.G. Nukentėjusysis paguldytas gydymui.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių