Quantcast

Kyšius ėmę policininkai už grotų nesės

Antradienį Vilniaus 1-asis apylinkės teismas paskelbė nuosprendį kyšį ėmusiems kelių policininkams ir jį davusiam vilniečiui.

Teismas nustatė, kad 21 metų Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios policijos Kelių policijos valdybos nusikalstamų veikų eismo saugumui tyrimo skyriaus tyrėjas G.Ž.  2006 metų rugsėjo 2 dieną telefonu kalbėdamas su savo bendraamžiu J.K. sužinojo, jog šio tėvas įkliuvo vairuodamas neblaivus ir sostinės Karačiūnų gatvėje įkliuvo Kelių patrulių rinktinės vyresniesiems patrulimas V.K. ir G.Č. Norėdamas nuo didesnės bausmės išsukti savo tėvą, vilnietis siūlėsi sumokėti.

G.Ž. pažinojo vieną iš vyrą sulaikiusiųjų pareigūnų, todėl apsiėmė tarpininkauti sprendžiant šį reikalą. Paskambinęs V.K. jis pasiūlė papildomą uždarbį. Šis sutiko. Buvo sutarta, kad vaikinas pirma sumokės 100 litų, o vėliau duos dar 500 litų. Taip ir buvo padaryta.

Nors teisiamieji neigė savo kaltes, teismui užteko įrodymų, kad juos nuteisti.

G.Ž.  pripažintas kaltu dėl kurstymo bei padėjimo kyšininkauti. Jam skirta 1 metų ir 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmė jos vykdymą atidedant pusantrų metų. V.K. pripažintas kaltu dėl kyšininkavimo ir nuteistas 1 metams laisvės atėmimo bausme jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.

J.K.  pripažintas kaltu dėl papirkimo ir nuteistas 1 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausme jos vykdymą atidedant 1 metams.

Visi trys nuteistieji įpareigoti bausmių vykdymo atidėjimo metu be juos prižiūrinčios institucijos sutikimo neišvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau kaip septynioms paroms.


Šiame straipsnyje: policijanusikaltimai vilniuje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių