Gudrūs metodai nesuveikė: aptiktas dar vienas narkotikų tiekimo į taborą kanalas

 • Teksto dydis:

Šalčininkų rajone, Eišiškėse, neutralizuotas dar vienas narkotinių medžiagų tiekimo į taborą kanalas bei sulaikyti du narkotinių medžiagų platintojai. Abiems sulaikytiesiems teismas paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Pasak pareigūnų, balandžio 21 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atliko specialią operaciją, kurios metu sulaikė du asmenis, užsiimančius narkotinių medžiagų platinimu.

Atlikus kriminalinės žvalgybos tyrimą, po intensyvaus ir kruopštaus darbo, buvo nustatyta, kad Vilniaus miesto gyventojas užsiima labai pavojingos žmogaus sveikatai ir gyvybei narkotinės medžiagos – karfentanilio platinimu.

Nustačius nusikalstamos veikos požymius, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.

Pažymėtina, kad narkotinė medžiaga karfentanilis yra 8-10 kartų stipresnė už heroiną, taip pat atkreiptinas dėmesys, kad pakanka disponuoti poros dešimtosios gramo šios medžiagos, kuris laikomas labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu.

 

 

Sulaikymą buvo nuspręsta atlikti tik surinkus pakankamai duomenų apie daromus sunkius ir labai sunkius nusikaltimus bei juos darančius asmenis.

Eišiškėse buvo sulaikytas Vilniaus miesto gyventojas, atvykęs įsigyti narkotinės medžiagos – karfentanilio. Nors minėti asmenys ir buvo atsargūs, laikėsi konspiracijos, narkotinių medžiagų pirkimą bei pardavimą išskirstė į kelis etapus – pradžioje buvo sumokami pinigai, o tik praėjus kuriam laikui ir įsitikinus, kad tai daryti yra saugu, buvo paduodama-paimama narkotinė medžiaga.

Sulaikytiems įtariamiesiems pareikšti įtarimai pagal požymius nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d. Už nurodytas nusikalstamas veikas Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo bausmes nuo 10 iki 15 metų.

Abiems sulaikytiesiems teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir koordinuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.NAUJAUSI KOMENTARAI

tiesa

tiesa portretas
narkotikus valdo ne eiliniai zmonezs...reikia ir stoga turet nemenka

Taigis

Taigis portretas
Geriausiai su narkomanais kovoja MALAZIJA......Už narkotikus kartuvės.....Jei taip kovotų Lietuva nebūtų problemų su čigonų taboru.....
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių