Quantcast

Gelbėtojų vasara Vilniuje: išgelbėta 30 skęstančiųjų, pirmoji pagalba suteikta dar 66

  • Teksto dydis:

Sostinės savivaldybės prižiūrimuose paplūdimiuose šį sezoną gelbėtojai išgelbėjo 30 skęstančiųjų, tarp kurių – 11 mažamečių vaikų, o pirmąją medicinos pagalbą suteikė 66 žmonėms.

Sostinėje iš viso prižiūrimi keturi paplūdimiai - Valakampių I ir II, Žirmūnų, Salotės ir Žaliųjų ežerų paplūdimiai. Nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 dienos šiuose vietose dirbo 20 žmonių komanda. Be gelbėtojų paplūdimiuose budėdavo ir medikai.

Daugiausiai gelbėtojų pagalbos prireikė Salotės ežero lankytojams. Šioje vietoje išgelbėta 15 žmonių. Tuo tarpu Žirmūnų paplūdimyje šis skaičius siekė 9, Valakampių I ir Žaliųjų ežerų - po 3. Valakampių II paplūdimyje skęstančiųjų nebuvo nei vieno.

Dažniausiai pirmosios medicinos pagalbos prireikė Žaliųjų (20 kartų) ir Salotės (19) paplūdimių lankytojams, tarp jų atitinkamai 5 ir 11 buvo vaikai.

Ruošiantis šiam vasaros sezonui paplūdimiuose buvo sutvarkyti suoliukai, persirengimo kabinos, krepšinio aikštelės.  Šiuos darbus kaip ir paplūdimių priežiūrą vykdė įmonė „Grinda“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių