Quantcast

Degalų vagystėmis įtariami vilniečiai slapstėsi keisdami automobilio numerius

  • Teksto dydis:

Šeštadienio vakarą Vilniaus policijai įkliuvo degalų vagystėmis įtariami vyrai - spėjama, kad pėdsakus mėtyti jie bandė keisdami valstybinius automobilio numerius, pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Pranešimas apie automobilį skirtingais valstybiniais numeriais Ukmergės gatvėje įsipylusį degalų ir nuvažiavusį link prekybos centro „Big“ gautas 21.25 valandą. Pranešta apie „Audi 80“ su EDV903 ir BRR497 valstybiniais numeriais.

Patruliai „Audi 80“ automobilį pastebėjo S.Stanevičiaus gatvėje, tačiau šio numeris buvo DRE924. Pastabėjęs policijos mašiną, "Audi" vairuotojas išjungė šviesas ir pasuko į šalį, o sustojęs bandė bėgti, bet buvo sulaikytas.

Automobilio salone ant galinės sėdynės pareigūnai aptiko pranešime minėtus valstybinius numerius, o bagažinėje - keturis tuščius plastmasinius bakelius ir gumines žarneles degalams nupilti.

Įtariamieji - automobilį vairavęs 1987 metais gimęs A.V. ir keleivis 1968 metais gimęs V.B. - negalėjo paaiškinti, kam jiems šie daiktai. Jie pristatyti į policijos komisariatą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių