Quantcast

Avarijoje nukentėjusiems autobuso keleiviams žalą atlygins vairuotojo-kaltininko draudėjai

  • Teksto dydis:

Pirmadienį įvykusios avarijos, kurioje 1G maršruto autobusas Kalvarijų g. susidūrė su sunkvežimiu, nukentėjo 23 žmonės. Jiems žalą atlygins vairuotojo kaltininko transporto priemonę apdraudusi bendrovė.

Kadangi vis dar vyksta eismo įvykio tyrimas ir nėra nustatytas kaltininkas, nukentėję keleiviai turėtų kreiptis į Kelių policijos valdybą (Giraitės g.3, Vilnius) arba į UAB „Vilniaus viešasis transportas“ Eismo saugumo ir kontrolės skyrių (Verkių g. 52, 317 kab., darbo laikas: I–IV 7.00–16.45, V 7.00–15.45; tel. 8 (5) 273 8687, mob. tel. 8 650 44 844 ) ir pateikti pažymas iš sveikatos įstaigų apie eismo įvykio metu patirtas traumas.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad turi būti išsaugoti medikamentų, vaistų, reikalingų avarijoje patirtoms traumoms gydyti, įsigijimą įrodantys dokumentai t, kad kad nustačius kaltininkus būtų kompensuotos visos gydymo išlaidos.

Kelių policijos valdybai baigus tyrimą ir nustačius eismo įvykio kaltininką, visi duomenys apie nukentėjusiuosius bus perduoti draudimo bendrovei.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių