Quantcast

Automobilių įmonės apiplėšimas - per penkias minutes

Naktį iš antradienio į trečiadienį Vilniuje apvogta automobiliais prekiaujanti įmonė. Vagystė įvykdyta vos per kelias minutes, maždaug tarp 1.15 ir 1.20 val.

Policijos duomenimis, apie 1.20 val. V.A.Graičiūno gatvės 10 numeriu pažymėtame pastate  įsikūrusioje bendrovės „Metrail“ teritorijoje suveikė signalizacija. Kai po kelių minučių Apsaugos policijos pareigūnai nuvyko į įvykio vietą, plėšikų jau nebuvo.

Teritorijoje rastas tik sumuštas, surištomis kojomis ir antrankiais surakintas sargas, kuris ne daug ką galėjo paaiškinti. Jis teigė apie 1.15 val. iš įmonės pro vartus išleidęs traukinį ir iškart po to pajutęs smūgį į pakaušį. Po jo vyras prarado sąmonę ir daugiau nieko neprisimena.

Vos kelias minutes įmonėje šeimininkavę vagišiai, iš metalo laužu ir naudotais automobiliais prekiaujančios įmonės pavogė seifą, kuriame buvo 140 tūkst. JAV dolerių. Kitame įmonės seife nusikaltėliai išpjovė skylę ir iš jo pagrobė apie 80 tūkst. litų.

Pirminiais duomenimis apvogta įmonė su kazachais prekiauja automobiliais. Kaip tik įvykio išvakarėse kazachai su įmone atsiskaitė už anksčiau įsigytas mašinas.

Nors vagystė įvykdyta Vilniaus 2-ojo policijos komisariato teritorijoje, pasak šio komisariato viršininko Petro Burdelio, dėl vagystės mąsto, tyrimą iš jų perėmė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai.

Vilniaus apskrities VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus viršininko Sigito Šemio teigimu, kol kas įmonės vadovai dėl šio įvykio nėra parašę pareiškimo. „Įmonėje atliekama inventorizacija, skaičiuojama kokie tiksliai nuostaliai jai padaryti“, - sakė S.Šemis.

Tiriamos kelios šio įžūlaus apiplėšimo versijos. Tarp jų ir ta, kad bendrovę galėjo apvogti tie patys kazakai, panorę susigrąžinti pinigus. Antroji, kad apiplėšimą iniciavo patys įmonės savininkai.

Patys bendrovės „Metrail" darbuotojai su žurnalistais bendrauti atsisakė. Teritorijoje sutiktas vyras tik išgirdęs kokiu klausimu atvykome pratarė: „Labai gerai, viso gero“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių