Quantcast

28 metų vilnietei paskelbtas 18-tas nuosprendis

Antradienį Vilniaus 1-ajame apylinkės teisme 28 metų vilnietei paskelbtas jau aštuonioliktas nuosprendis.

Šiuo metu bausmę Panevėžio pataisos namuose atliekanti moteris, pripažinta kalta dėl pasikėsinimo pagrobti svetimą turtą. Nors teismas už vagystę jau skyrė tik vienerių metų laisvės atėmimo bausmę, subendrinus iki šiol neatliktas bausmes, vilnietei Panevėžyje dar teks praleisti pustrečių metų.

Savo paskutinį nusikaltimą vagilė įvykdė 2008 metų gruodžio 19 dieną „Akropolyje“ esančioje parduotuvėje „Hyper Maxima“.

Parduotuvės prekybos salėje vagilė paėmė 2 vnt. moteriškų golfų „Collexion“ (vieneto kaina 49,98 lito), moterišką megztinį „In style“, kainavusį 39,99 lito, moterišką megztinį „In style“ 29,98 lito vertės, moterišką megztinį „ In style“ (39,99 lito vertės), moterišką megztinį „Collexion“, kainavusį 39,99 lito, vyrišką džemperį „Nike“ 178 litų vertės, moterišką golfą „Natali“ 34,99 litp vertės ir moterišką paltą  „Collexion“, kurio kaina 199 litai.

Su visu, 661,90 lito kainavusi turtu, ji praėjo pro kasą,  tačiau už kasų buvo sulaikyta apsaugos darbuotojo, kuris vagilės „žygdarbį“ stebėjo per salėje įrengtas vaizdo kameras.

Teisme moteris neneigė bandžiusi vogti. Pasak jos, nuo pakabos paėmusi drabužius, ji nuėjo į matavimo kabiną, kur visus rūbus įdėjo į rankinę su folija. „Kad nesuveiktų  apsaugos varteliai ir galėčiau praeiti pro kasas“, - atsakė ji, paklausta, kodėl rankinėje buvo folija.

Teisiamoji neslėpė, kad vogtus daiktus parduodavo.

Teisme moteris tvirtino, jog dėl savo nusikaltimo gailisi ir žadėjo daugiau nevogti. Aiškino, jog turi pastovią gyvenamą vietą, darbą, mažą vaiką. Nors vagilė yra įrašyta į priklausomybės ligų centro įskaitą, ji teisme prisiekinėjo narkotikų nevartojanti.


Šiame straipsnyje: nusikaltimai vilniuje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių