Quantcast

Žymios mamos šeštadienį kviečia pramogauti vaikų šventėje Vingio parke

Birželio 1 d., šeštadienį, nuo 11 val. Vingio parke vyksiančioje Vilniaus miesto vaikų šventėje bus ne tik gausu pramogų, veiks didžiulė sporto zona, vyks atviros pamokos, kūrybinės dirbtuvės, edukacinė programa, čia susitiks ne tik vaikai, jų tėveliai ar mokytojai, bet ir žymios miesto mamos Lavija Šurnaitė-Kairienė, Vaida Grikštaitė-Česnauskienė, Liepa Rimkevičienė, Kristina Savickytė-Damanskienė ir kitos, kurios kvies į atskirą poilsio oazę – kartu su vaikais kurti pasakas, iškylauti ar aktyviai sportuoti.

„Artėjanti Vaikų šventė – ne tik vasaros pradžia, bet ir gera proga aktyviai praleisti laiką su savo šeimyna gamtoje, kartu patirti geriausių emocijų. Kadangi visa Česnauskių šeimynėlė neabejinga futbolui, tądien kartu su judėjimu „Moterys už futbolą" organizuosime smagių pramogų, susijusių būtent su futbolu. Žaisti galės ne tik patys mažiausieji, bet ir tėveliai, ir mamytės, ir net seneliai“,  – Vaida Grikštaitė-Česnauskienė.

Žymi laidų vėdėja ir žurnalistė Latvija Šurnaitė-Kairienė džiaugiasi tokiu renginiu: „vaikai yra be galo smalsūs, jiems svarbu kasdien atrasti bent po mažytę naujieną. Vieną dieną vienoje vietoje vyks tiek įdomios veiklos. Tokios geranoriškos iniciatyvos skatina bendruomeniškumą, vysto vaikų, taip pat neretai ir suaugusiųjų socialinius įgūdžius. Moko gyventi ir elgtis, draugauti, pažinti, ugdo toleranciją“.

Šventėje vaikai galės ir kai ko išmokti. Edukacinėje programoje vaikų ir tėvelių lauks Austėjos  Landsbergienės „Vaikystės sodo“ pramogos, Lietuvos Policijos kinologai, Policijos bičiulis Amsis kvies  vaikus žiūrėti edukacinius saugaus eismo animacinius filmukus, privačios ligoninės ir poliklinikos „Kardiolita“ medikai tikrins  mažųjų žinias viktorinoje sveikatos tema, tėveliai sužinos, kaip formuoti  taisyklingos mitybos įpročius, veiks jaunojo mokslininko  laboratorija, kurioje vaikai galės atlikti įvairius bandymus, Vilniaus  kompiuterininkų mokykla mokys grafinio dizaino pradmenų naujausiomis  technologinėmis priemonėmis, supažindins su robotiada.

Vilniaus miesto vaikų šventėje „Vichy“ vandens parkas persikels į pripučiamus baseinus Vingio parke.  Renginyje žaismingi „Kinder“ atstovai stebins vaikus savo produktais, balionais ir kitais siurprizais. Čia veiks ir  mugė, kurioje bus galima įsigyti knygų, žaislų, paskanauti ar atsigaivinti.

Renginį organizuoja VšĮ „Sveikas miestas“, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Sveikatos labdaros ir paramos fondas „Cordis“.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių