Quantcast

Žolinė Kalveliuose: kliuvo ir pasieniečiams, ir policininkams

Vilniaus rajono Kalvelių kaimo gyventojai, visai Lietuvai “parodė” kaip reikia švęsti Žolinę. Nuo girtų vyrų kliuvo ir pasieniečiams, ir viešąją tvarką prižiūrėjusų policijos pareigūnų automobiliui.

Pasak Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Viešųjų ryšių skyriaus viršininko pavaduotojo Roko Pukinsko, naktį iš šeštadienio į sekmadienį VSAT Vilniaus rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnų ekipažas kartu su Vilniaus rajono policininkais prižiūrėjo viešąją tvarką prie Kalvelių kaimo seniūnijos vykusioje šventėje.

Į ją buvo susirinkę daugiau kaip 200 žmonių, tarp jų ir ne visai ramiai nusiteikusių.

Apie 1 val. pro pasieniečių tarnybinį visureigį „Mitsubishi Pajero“ praėjo du iš pažiūros neblaivūs vyrai. Kai vienas jų pareigūnui ranka ėmė rodyti įvairius gestus, šis išlipęs iš automobilio, pareikalavo liautis.

Jau atrodė, kad vyras pakluso uniformuoto pasieniečio reikalavimui, tačiau paėjėjęs keletą metrų, staiga apsisuko ir koja spyrė į visureigio bagažinę.

Necenzūriniais žodžiais besiplūstantį chuliganą ir jam į pagalbą atėjusį bendrą pasieniečiams teko tramdyti fizine jėga ir elektrošoku.

Grumtynių metu specialiojo būrio pareigūnui buvo suplėšyta uniforminio švarko kišenė, nežymiai įbrėžtą tarnybinio automobilio „Mitsubishi“ bagažinė.

Vilniaus rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus viršininko Stanislavo Germano teigimu, grumtynių su pasieniečiais metu, nukentėjo ir netoliese stovėjęs policininkų automobilis „Ford Transit“. Jo priekinį langą išdaužė tų pačių vyrų mestas akmuo.

Sulaikius įtariamuosius ir uždėjus antrankius paaiškėjo, kad pareigūnui koneveikė ir jiems priešinosi 29 ir 31 metų Vilniaus rajono gyventojai.

Abu vyrai taip pat neturėjo pasienio ruože privalomų asmens dokumentų.

VSAT pareigūnai dėl šio konflikto pradėjo administracines teisenas dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo bei girto asmens pasirodymo viešoje vietoje, o Vilniaus rajono policijos komisariate vykdomas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo savo pareigas vykdžiusiems pareigūnams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių