Žaliavalgystės idėjas Vilniuje vėl skleis festivalis „Raw fest LT“

Gegužės 18 dieną vilniečiai ir miesto svečiai, besidomintys sveika gyvensena, kviečiami į žaliavalgių festivalį „Raw fest LT“.

Festivalis turėjo vykti balandžio 27 d., tačiau atidėtas dėl neištirpusio sniego, užsitęsusios žiemos, nepastovaus oro ir nepabudusios gamtos festivalis. „Raw fest LT“ vyks jau antrą kartą. Žaliavalgiai ir bendraminčiai bursis Rūdninkų skvere nuo 12 val. iki 17 val. Čia vyks pokalbiai, pasidalinimas patirtimi, praktinės pamokėlės, produktai, įranga žaliavalgiams, žalieji skanėstai ir kt.

Renginio tikslas – sudominti ir pritraukti kuo daugiau žmonių besidominčių sveika gyvensena, kad galėtumėme visi susiburti, pakalbėti, pasidalinti patirtimi, praktiškai pasimokyti. Kadangi į renginį susirinks daug žmonių, norinčių plačiau sužinoti apie žaliąją mitybą, viso festivalio metu lankytojams bus siūloma iš arčiau susipažinti su žaliavalgišku maistu, produktais, įranga. Taip pat planuojami įvairių pakviestų žmonių trumpi pranešimai apie sveiką gyvenseną, žalią mitybą.

Jei turite idėjų, norite pasiūlyti, pamokyti, pristatyti, papasakoti, rašykite adresu info@zgm.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte taiNAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių