Quantcast

Žadama, kad iki pirmininkavimo ES Vilniaus gatvių remontas bus baigtas

Iki datos, kai Lietuva pradės pirmininkauti Europos Sąjungos Tarybai likus mažiau nei mėnesiui, Vilniaus meras A. Zuokas žada, kad miesto gatvių ir viešųjų erdvių remonto darbai tikrai bus baigti.

Didžiausią susirūpinimą kelia Šventaragio gatvės atkarpa, vedanti prie Valdovų rūmų, kur vyks iškilmingi pirmininkavimo renginiai – paaiškėjo, kad prieš tvarkant ją reikia ištyrinėti ir nemažą istorijos lobyną.

Iš viso sostinei sutvarkyti Vyriausybė skyrė beveik 16 milijonų litų. Jeigu paaiškėtų, kad darbų atlikti iki liepos 1-osios nespėjama, žadama juos organizuoti keliomis pamainomis ir dirbti naktimis.

„Tikrai spėsim. Aišku, buvo galima pradėti visus darbus anksčiau, tačiau kai kreipėmės į buvusią Vyriausybę su paklausimu, kokius darbus turime atlikti, kad Lietuva būtų pasiruošus, mes gavome atsakymą, kad nieko nereikia. Tai pasikeitus Vyriausybei, požiūris į pasirengimą yra kitoks. Mums skyrė ir apie 16 mln. ir mes turime užtikrinti per labai trumpą laiką visus darbus įvykdyti“, – sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių