Quantcast

Žadama daugiau skrydžių iš Vilniaus oro uosto

Susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio teigimu, netrukus skrydžių iš Vilniaus oro uosto turėtų padaugėti.

„Aviacijos griūtis padiktuota to, kad tris metų nebuvo aiškios šios srities programos. Be to, recesijos metu jaučiamas skrydžių ir keleivių sumažėjimas. Tačiau darom viską, kad kuo greičiau atstatytumėm buvusias galimybes“, – Vyriausybės valandos metu Seime kalbėjo E. Masiulis.

Anot jo, jau po Velykų Vilniaus oro uostas pasirašys susitarimą su Švedijos kompanija dėl trigubai daugiau skrydžių į Stokholmą, daugiau lėktuvų skris ir į Kopenhagą bei Taliną, skelbia Lrt.lt.

Pasak ministro, tariamasi ir dėl skrydžių iš Vilniaus į Amsterdamą, papildomų skrydžių į Dubliną, Londoną. E. Masiulio teigimu, jau baigiamasi tartis dėl skrydžių į Berlyną, Paryžių.

Anot ministro, netrukus Vyriausybei bus pateikti siūlymai ir dėl nacionalinės skrydžių bendrovės kūrimo galimybių.

„Po Velykų dėl to turėsime pasitarimą Vyriausybėje. Jau parengti keli modeliai, kaip steigti bazinį vežėją Lietuvoje. Pasitelkdami Lietuvos verslą, steigsime bazinę kompaniją, kuri galėtų užtikrinti dar platesnę skrydžių geografiją“, – kalbėjo E. Masiulis.

Oro bendrovė „airBaltic“ antradienį pranešė nuo balandžio 10 dienos nutraukianti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą, nuo balandžio 15 dienos – į Miuncheną ir nuo balandžio 16 dienos - į Milaną.

Dalį skrydžių iš Vilniaus po nesutarimų su „flyLAL“ ir nepalankios Lietuvos teismo nutarties, „airBaltic“ panaikino dar 2008 metų gruodį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių