Vyriausybė 41 mln. eurų mažina ES lėšas Vilniaus projektams

Anonimas

Anonimas portretas
Tai žinokit taip ir nepavyko per visą dieną susisiekti su savivaldybės klerkais rūpimu klausimu. VISĄ DIENĄ. NĖ VIENAS MANO RINKTAS TELEFONAS NEATSAKO NORS BALSAS SAKO "PRAŠOME PALAUKTI". KUR JIE VISI DARBO METU. JEIGU TAI NUOTOLINIS DARBAS TEGU INTERNETE NURODO INFORMACIJĄ KUR JŲ IR KAIP IEŠKOTI. Trumpuoju infonumeriu atsiliepusi operatorė sako "jus ne tą numerį renkat". Sakau tai sujunkit. Mes nejungiam - ir numetė ragelį. Antra atsiliepusi išviso nelaikė dėmesio - išsakius problemą suprato iš trečio karto. Susikoncentravo kai pasakiau kad visą mano patirtą savivaldybės informacinį chaosą įdėsiu į soc. tinklus. Tada iš karto pasiūlė atsiūsti reikalingos specialistės koordinates SMS. Atsiuntė ir kas iš to. Telefonas neatsiliepė vieną, antrą, trečią kartą. O čia ir darbo dienos pabaiga. Taip ir aidi ausyse žavingas balsas JŪS PASKAMBINOT Į VILNIAUS SAVI IVALDYBĘ. Na ir kokia man eiliniam vil niečiui nauda iš to džiaugsmo. Sugaištas laikas ir sugadinta nuotaika.

Chii

Chii portretas
ant ,,trantu" galima gera piniga padaryt - nieks per daug nekontroliuoja. Mat kariuomenė yra valstybinė paslaptis ir niekas neturi kišti savo snukio su patikrinimais:D)

rnenn

rnenn portretas
reikia isvis nereikalingu persenusiu tanku pirkimus sumazint o ne visuomenes poreikius! o tai visuomenei babkiu nera,o trantu pirkimams kiek nori

IR LABAI GERAI KAD MAŽINA

IR LABAI GERAI KAD MAŽINA portretas
Pusę dienos sugaišau skambindamas į savivaldybę dėl tvarkos už šildymo kompensavimą. Nulis žinių. Vienu momentu atsiliepė apsimiegojęs balsas ir pasakė numerį kurio nėra. Po to pradėjau skambinti merui ir jo patarėjams. Norėjau pasiaiškinti kaip čia yra. Prikurta visokių vieningų langelių ir info centrų. Nulis. Po to tiesiog surinkau kažkokį skyriaus numerį. Atsiliepė mergaitė neprisistatė iškamantinėjo duomenis, pažadėjo tuoj pat perskambinti. Jokios kitos informacijos neduteikė. Praėjo valanda, o gal ir daugiau. NULIS INFORMACIJOS. TAI TAIP ČIA DIRBA SAVIVALDYBĖ VILNIEČIAMS. TIK DUOKIT DUOKIT MILIJONUS. TIPO WASH&GO.

Akivaizdu

Akivaizdu portretas
Už kolchozą Vilnius nebalsuoja, tai primityvus karbauskinis kerštas... Bus daugiau keliukų asfaltavimui, verygos kanceliariniams daktarams.pbservatorijoms prie Kauno marių... Atviras sostinės griovimas...Karas savo tautai.

Kapitonas

Kapitonas portretas
Tai nieko. Iš parkavimo prie Vilniaus ežerų prikaups..geltona zona..

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Kad nemoka su pinigais apsieiti. Labai geras sprendimas. Duokit kurie smegenų bent kiek turi ir nerūko kaip šitie...

Šlykštukai

Šlykštukai portretas
Taip, taip, šaunuoliai ! Juk čia kerštas ne Šimašiui ar ne ? Bet keršijate visiems vilniečiams ir į Vilnių gyventi atvykstantiems iš provincijos

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuoliai,vistiek lesas butu MG Baltik su Rubiconu isvoge
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių