Quantcast

Vyks pirmasis tarptautinis meno ir elektroninės muzikos festivalis

Gegužės 8 dieną, penktadienį, Vilniuje įvyks pirmasis tarptautinis meno ir elektroninės muzikos festivalis “Ground Zero”. Buvusios gamyklos teritorijoje pasklisiantis renginys sujungs elektroninės muzikos kūrėjus, video ir teatro menininkus.

Festivalyje pasirodys 10 elektroninės muzikos kūrėjų ir diskžokėjų iš JAV, Ispanijos, Anglijos ir Lietuvos, bus pristatyti vizualinių menų projektai ir specialus Gyčio Ivanausko teatro performansas. “Ground Zero” kuria 2004-aisiais vykusio, legenda tapusio festivalio “Elektrodienos” ir “Vasaros terasos” Vilniuje organizatoriai.

Pagrindinė gamyklos erdvė bus skirta minimal, electro ir techno dažniams. Čia pasirodys keturi muzikos atlikėjai: prodiuseris ir diskžokėjas Butane, ispaniškai lietuviškas „Monkey Brothers“ duetas, „Pagalvė“ iš „Techstylism“ kompanijos ir Nepriklausomų stebėtojų grupės (goio) narys Erikas Orange.

Mažesniojoje “Ground Zero” scenoje pasirodys eksperimentinės elektronikos, dubstep ir drum&bass atlikėjai.  Tarp jų - dubstep scenos Lietuvoje pradininkas Markas Splinteris, pirmosios  industrinės muzikos grupės Lietuvoje “Modus” narys Gintas K, vieni žinomiausių drum&bass pakraipos atstovų Vilniuje Intakz ir Simao bei kiti.

Vaizdo erdves užpildys gerai žinomi ir jauni vaizdo projektai  - Vodka Jugend, Suckmafinger ir po pseudonimu Korb besislepiantis lietuviškų vaizdo klipų režisierius Rimantas Lukavičius (Vidis & Jazzu „I'll be gone“, Jurga „Sandman's Child“ ir kt.)

VIETA: „Ground Zero“, Ševčenkos 16, korpusas 13, Vilnius.

LAIKAS: gegužės 8 d. 21 val.

KAINA: 20-25 Lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių