Quantcast

VU bibliotekoje - „Kultūros eleksyras“

Antrus metus iš eilės VU biblioteka dalyvauja „Vilnius Europos kultūros sostinė 2009“ programos projekte „Tebūnie naktis“.  Šią naktį biblioteka pristatys programą „Kultūros eleksyras“.

Šiais metais iš birželio 20 d. į birželio 21 d. naktį kviečiama apsilankyti bibliotekoje, išgirsti įdomių istorinių pasakojimų, susipažinti su vienu pačių svarbiausių Lietuvos kultūros paveldu, pažvelgti į Vilniaus senamiestį iš vieno aukščiausiai iškilusių senamiesčio pastatų.

VU biblioteka jau antrą kartą, prisidėdama prie renginių ciklo „Tebūnie naktis“, siekia labiau įtraukti bendruomenę į kultūrinį gyvenimą, savo valstybės, miesto istorijos pažinimą. Visi ekskursantai ne tik turės galimybę apsilankyti įstabaus grožio istorinėse salėse, bet ir išgirsti stulbinančių legendų apie biblioteką ir jos pastatus. Taip pat lankytojų laukia smagios ir nuotaikingos staigmenos. Ekskursantai galės paragauti jėzuitų eleksyro ir pasivaišinti saldumynais.

„2008 m. renginyje apsilankė neįprastai daug žmonių. Toks didelis susidomėjimas biblioteka paskatino mus pratęsti šią gražią šventę. Tikimės, kad visuomenės susidomėjimas biblioteka didės toliau ir be specialių naktinių renginių“ – kalbėjo VU bibliotekos generalinė direktorė Irena Krivienė.

Į ekskursijas buvo vykdoma išankstinė registracija, kuri jau yra baigta. Tačiau visus žmones, norinčius apsilankyti VU bibliotekoje, bet nespėjusius užsiregistruoti, kviečiame nenusiminti. Bibliotekoje kiekvieną darbo dieną galima užsisakyti ekskursiją su bibliotekos gidu.


Šiame straipsnyje: tebūnie nakltis

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių