Quantcast

„VSA Vilnius“ užgesino bankroto gaisrą

Viena didžiausių sostinės buitinių atliekų tvarkytojų, bendrovė „VSA Vilnius“, išvengė bankroto procedūros. Tačiau tų pačių savininkų valdomi prekybos namai „Lina“ neatsisako užmojų bendrovei iškelti bankroto bylą.

Vilniaus apygardos teismas pirmadienį atmetė prekybos namų „Lina“ ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo „VSA Vilnius“. Teismas savo sprendimą motyvavo paprastai - bendrovės skolos neviršija pusės jos turto vertės, taigi nėra jokios būtinybės pradėti bankroto procedūrą.

Tačiau bendrovės kreditoriai taip nemano. Prekybos namų „Lina“ direktorius Arūnas Mažeika portalui teigė, esą bendrovė pasinaudos galimybe apskųsti teismo sprendimą ir sieks, kad „VSA Vilnius“ būtų iškelta bankroto byla. Anot jo, „VSA Vilnius“ teismui pateikė toli gražu ne visą informaciją apie savo finansinę būklę, ir bendrovė gali pati pasiprašyti bankroto dar iki šių metų pabaigos.

„Būtinai skųsim. Kaip čia pasakius, ten vyksta finansinis gudravimas“, - sakė A.Mažeika.

Pašnekovas atmetė „VSA Vilnius“ viešai išsakytus priekaištus, neva bankroto reikalaujama dėl bendrovės „VSA Holding“, valdančios abi konfliktuojančias įmones, akcininkų konflikto. „Akcininkai čia ne prie ko, čia dvi skirtingos įmonės“, - tikino verslininkas. Pasak jo, „VSA Vilnius“ jau dvejus metus delsia grąžinti pusės milijono litų skolą, ir bankrotas - vienintelis būdas atgauti bent dalį pinigų.

Bet „VSA Vilnius“ neliks skolinga už tokį atkaklumą. Kaip portalui sakė bendrovės atstovė Jūratė Antanaitytė-Voldemarienė, šiuo metu rengiamas ieškinys prekybos namų „Lina“ vadovui A.Mažeikai. Esą jis sąmoningai siekė pakenkti „VSA Vilnius“ dalykinei reputacijai ir turėtų už tai atsakyti.

Bendrovė taip pat atmeta A.Mažeikos priekaištus dėl neva netikslių finansinių duomenų. Anot J.Antanaitytės-Voldemarienės, „VSA Vilnius“ teismui pateikė tvarkingus duomenis, juos patvirtino ir auditoriai.


Šiame straipsnyje: VSA Vilniusšiukšlės

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių