Quantcast

VPT pateikė išvadas dėl „Vilniaus - Europos kultūros sostinės“ pirkimų

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) parengė išvadas dėl viešosios įstaigos „Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009“ (VEKS) vykdytų pirkimų.

VPT nurodo, kad atliko viešųjų ryšių paslaugų užsienyje, meninės, muzikinės programos sukūrimo ir atlikimo paslaugos, angelų skulptūrų ir jų priedų gamybos ir eksponavimo paslaugos pirkimų vertinimus.

VPT vertinimus atliko pagal ikiteisminio tyrimo medžiagą, todėl išvados neskelbiamos viešai.

Generalinės prokuratūros teigimu, šio ikiteisminio tyrimo terminas sueina po poros savaičių - birželio 12 dieną.

Pasak prokurorų, įtarimai šiame tyrime niekam nepareikšti.Ikiteisminis tyrimas atliekamas siekiant patikrinti VEKS 2006-2008 metais galimai padarytas nusikalstamas veikas kuriant internetines svetaines, taip pat Kultūros ministerijoje vidaus audito nustatytus pažeidimus, VEKS vykdant viešuosius pirkimus, tvarkant buhalterinę apskaitą, panaudojant skirtas pinigines lėšas su neleistinai dideliais nukrypimais, o dalį jų panaudojant ne pagal paskirtį, pajamuojant ir apskaitant ilgalaikį materialų ir nematerialų turtą.

Be to, prokurorai siekia surinkti ir įvertinti VEKS 2006–2008 metais organizuotų ir vykdytų programos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ projektų medžiagą, organizuotų ir vykdytų projektų finansavimui skirtų lėšų panaudojimo teisėtumą ir pagrįstumą.

Prokurorai, be kita ko, aiškinosi į VEKS programą įtraukto islandų dainininkės Bjork koncerto surengimo aplinkybes, bet šis tyrimas nutrauktas.Vilnius Europos kultūros sostine buvo 2009 metais.NAUJAUSI KOMENTARAI

nejurgis

nejurgis portretas
KAM SU TAIS TYRIMAIS GAZDINAT ABONENTA...,VEL I LENKUS PABEGS..KIEK ZMOGUS BEGIOT GALI]]],KITA VERTUS VISI JUSU TYRIMAI....IS TUSCIO I KIAURA...,AISKU KAS LIECIA VALSTYBE..IR JOS ZMONES....
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių