Vos nenuskendo nuo Neries šlaito nuriedėjęs šiukšliavežis

Trečiadienį rytą Vilniuje upėje vos nenuskendo sunkiasvoris šiukšliavežis. Nelaimė įvyko apie 8.30 val. P. Vileišio gatvėje šalia Šilo tilto.

Prie konteinerių į aikštelę atvažiavę įmonės „Ecoservice“ darbuotojai išlipo iš automobilio ir pradėjo krauti šiukšles.

Tampant konteinerius sunkiasvoris šiukšliavežis pradėjo slysti upės link ir nuriedėjo nuo šlaito.

Transporto priemonė aplaužė krūmynus ir priekiniais ratais įsikasė į upės pakrantę.

Per avariją niekas nenukentėjo. Įmonės „Ecoservice“ darbuotojai sako, kad šiukšles krovė trise. Esą vairuotojas irgi buvo išlipęs iš transporto priemonės: padėjo tampyti konteinerius. Darbuotojai sako, kad vilkiko ratai nesisuko, kai jis slydo į upę.

Sprendžiama, kaip ištraukti šiukšliavežį. Transporto priemonė sveria apie 20 tonų. Ieškoma galingo krano, kuris galėtų ją pakelti.

Trečiadienį naktį ir rytą Vilniuje gausiai pasnigo, vairavimo sąlygos buvo sudėtingos. Tačiau eismo nelaimių buvo nelabai daug.

Daugelis avarinių situacijų baigėsi gana laimingai: vairuotojai nuslysdavo nuo kelio į pusnį, tačiau sugebėdavo išsistumti mašiną ir tęsti kelionę.

Grigiškėse trečiadienį rytą apvirto BMW. Apie šalia kelio Vilnius–Kaunas apvirtusį automobilį pranešė šalia plento stovinčio namo gyventojas.

Kai atvažiavo policijos patruliai, vairuotojas buvo kažkur dingęs. Po avarijos jis išlipo iš automobilio ir kažkur nuėjo. Gali būti, kad automobilį vairavo neblaivus asmuo.

„Avarijų nėra daug“, – sakė į Grigiškes atvažiavę Eismo priežiūros tarnybos pareigūnai. „Visi mato, kad sniego daug, labai slidu, todėl važiuoja lėtai“, – sakė policininkai.

Nemenčinės plente apie 13 valandą nuo kelio nulėkė ir į storą pušį skiriamojoje juostoje atsitrenkė lengvasis automobilis „Volvo“. Vairuotoja nenukentėjo, per avariją smarkiai apgadintas automobilio priekis.

Avariją patyrė ir į avariją Nemenčinės plente važiavęs techninės pagalbos automobilis. O. Milašiaus gatvėje jis susidūrė su „Subaru“. Techninės pagalbos automobilis užkabino „Subaru“ šoną. Dviejų vienos krypties eismo juostų kelias šioje vietoje dėl sniego susiaurėjo iki pusantros.


Šiame straipsnyje: slidusniegas

NAUJAUSI KOMENTARAI

ss

ss portretas
iki vandens dar belekiek, be to dar dugnas seklus, o raso - VOS NENUSKENDO.Juokinga

heh 2ss

heh 2ss portretas
kaip mažas vaikas galvoji, kad upės kraštas ten, kur ledas baigiasi :D

ttt

ttt portretas
ttt
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių