Quantcast

V.Milėnas nepaskirtas savivaldybės administracijos vadovu

Savivaldybė mažiausiai dar dvi savaites dirbs be administracijos vadovo ir vieno jo pavaduotojo. Į vidines rietenas įsivėlusi valdančioji koalicija nesugeba susitarti dėl kandidatų į šiuos postus.

Trečiadienį pirmuoju klausimu Vilniaus miesto taryba turėjo išsirinkti nuolatinį savivaldybės administracijos direktorių, antruoju – jo pavaduotoją kultūros klausimams. Prieš posėdį kandidatas į administracijos vadovo vietą, socialdemokratas Vytautas Milėnas, buvo pristatytas ir koalicijos partneriams, ir opozicijos frakcijoms.

Tačiau, likus minutei iki tarybos posėdžio, prie jo priėjo socialdemokratų frakcijos seniūnas bei senas bičiulis Romas Adomavičius ir šnipštelėjo į ausį, kad klausimas dėl administracijos direktoriaus ir jo pavaduotojo skyrimo iš posėdžio darbotvarkės išimamas.

„Man staigmena. Aš nesupratau, kodėl klausimas išimtas iš darbotvarkės. Gal kokių priežasčių yra taryboje? Gal meras daugiau galėtų paaiškinti, kodėl toks sprendimas priimtas, nes aš nežinau“, - pečiais gūžčiojo V.Milėnas.

Paaiškėjo, kad klausimai iš darbotvarkės išimti dėl koalicijoje kilusio konflikto. Mat į administracijos direktoriaus pavaduotojo vietą liberalcentristai iškėlė savo kandidatą Virginijų Dastiką. Šiai kandidatūrai nepritaria kitas koalicijos partneris – Liberalų sąjūdis, nes politikai V.Dastiką sieja su koncernu „Rubicon group“. V.Dastiko kandidatūra jau buvo svarstyta parėjusį posėdį, tačiau tarybos dauguma jai nepritarė.

Įsižeidę liberalcentristai pareiškė, kad, jeigu koalicijos partneriai nepalaikys jų kandidatoV.Dastiko, tuomet Liberalų ir centro sąjungos frakcija nepalaikys socialdemokratų keliamo kandidato V.Milėno.


Šiame straipsnyje: milėnasvilniaus savivaldybė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių