V.Juozapaitį terorizavusi Radži gerbėja apsimetė BBC ir CNN žurnaliste

Už grasinimus operos solistui nuteista Radži gerbėja Raisa Šarkienė antradienį vykusiame jos bylos apeliaciniame nagrinėjime„įsidarbino“ CNN ir BBC žurnaliste.

Pamiršdavo kuo dirba

Taip moteris bandė prisistatyti antradienį Vilniaus apygardos teisme, kur turėjo būti pradėta nagrinėti jos apeliacinė byla. Tiesa, 10 tūkst. litų bauda ir pusės metų laisvės apribojimu nubausta moteris, vis pamiršdavo, kur „dirba“.

„Kas aš ten tokia esu?“ - prieš teismo posėdį klausinėjo R.Šarkienė kartu su ja atėjusio vyro.

Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos atstovu Tadeušu Jacukovičiumi prisistatęs „gynėjas“, R.Šarkienei pareigas liepė užsirašyti ant lapelio. „Sakyk, kad dirbi visuomeniniais pagrindais, kad atlyginimo už tai negauni“, - mokė jis.
Kad būtų įtikinamiau, R.Šarkienė ant kaklo pasikabino ir žurnalisto pažymėjimą. Ant aptrinto popieriuko užklijuota neryški nuotrauka, parašytas vardas (tačiau ne jos, o Tado, - red.past.) ir išblukusiomis raidėmis parašytas žodis „PRESS“. Paklausta, kodėl vardas ne jos, Radži gerbėja nesutriko. „Aš esu jo padėjėja“, - atšovė.

Žmogaus teisių gynėjai

Žmogaus teisių gynėju prisistatęs R.Šarkienės palydovas teigė taip pat turintis reikalų su tarptautinėmis organizacijomis. „Aš dirbu su Jungtinėmis Tautomis, o ji (R.Šarkienė, - red. past.) man padeda vykdant tarptautinius projektus“, - aiškino T.Jacukovičius.

Ir T.Jacukovičius, ir R.Šarkienė piktinosi Lietuvos teismų sistema, teigė, jog moteris apkaltinta neteisingai. „Aš tave suvesiu su prokurorais, dar šiandien nueisime pas generalinį prokurorą. Bylinėjuosiu jau 13 metų, žinau, ką reikia daryti, tik tu manęs klausyk“, - garsiai patarinėjo tariamas Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos atstovas.

Vis dėlto pasipuikuoti naujomis pareigomis prieš teisėjus R.Šarkienei nepavyko. Pirmos instancijos teisme jai atstovavęs advokatas kategoriškai atsisakė ginti moterį toliau.

Priežastis paprasta – Radži gerbėja jam nesumokėjo. Moteriai buvo skirtas valstybės finansuojamas advokatas, tačiau šiam teisme nepasirodžius, posėdis buvo atidėtas iki liepos 7 dienos.

Žadėta kelionė karste

Grasinančios žinutės V.Juozapaitis sulaukė pernai gegužės 6 dieną, 23.37 val., kai po laidos „Žvaigždžių duetai“ kartu su žmona apsipirkinėjo viename iš prekybos centrų. Solistas sako, jog jam net rankos pradėjo drebėti, kai savo mobiliajame telefone perskaitė žinutę: „Staigiai noriu pasakyti, neturėjote problemų – jų bus. Mes jus įspėjame. Apsauga turi? Glušai. Paskutinis įspėjimas buvo. Šeima turi, tad nenorėk atvažiuoti karste. Mes jus stebim. Iki kito karto, jei gyvas dar būsit“.

Pirmoji į galvą atėjusi mintis – jog grasinama namuose vienai likusiai nepilnametei dukrai. Namo nuskubėjęs solistas pamatė, kad dukra sveika ir  gyva, tačiau pasitaręs su kolegomis nusprendė apie gautą žinutę pranešti teisėsaugininkams. Netrukus nustatyta ir įtariamoji – R.Šarkienė.

Per pirmąją apklausą moteris tvirtino, kad V. Juozapaičio laidos filmavimo metu išsakyti žodžiai jos mylimam Radžiui labai ją įskaudino, todėl įsikarščiavusi ji paėmė draugės sūnaus telefoną ir daug negalvojusi parašė žinutę.

Vėliau ji savo parodymus keitė, aiškino, jog prisiimti kaltę ir parašyti nuoširdų prisipažinimą grasindami ją privertė pareigūnai, kurie labai skubėjo baigti tyrimą, nes V.Juozapavičius yra „policijos departamento viršininko draugas“.

Teisme kaltinamoji pateikė dar vieną versiją. Atseit, prie stalo, kur ji sėdėjo priėjo nepažįstamas aukštas, šviesus vyras ir paaiškinęs, kad jo mobiliojo telefono akumuliatorius išsikrovęs, o jo vaikas kažkur dingęs, paprašė pasinaudoti ant stalo gulėjusiu telefonu. Ką su juo darė vyras, skambino ar rašė žinutes ji nematė. Apie paslaptingą vyrą tik teisme prabilo ir kartu su R.Šarkiene į koncertą atvykusi jos draugė.


Šiame straipsnyje: juozapaitisšarkienė

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių