Quantcast

Viršuliškių gaisro komisija renkasi į posėdį, išvadų rengimas gali būti pratęstas

Pirmadienį į posėdį renkasi Vilniaus miesto savivaldybės sudaryta nelaimės Viršuliškių daugiabutyje tyrimo komisija, prognozuojama, kad jos išvados gali būti rengiamos iki vasario pabaigos.

Avarijos tyrimo komisija baigti darbą ir parengti galutines rekomendacijas tikėjosi iki sausio pabaigos, vėliau manyta, kad rekomendacijos bus parengtos šią savaitę. Tačiau, savivaldybės teigimu, dėl darbų apimties to padaryti nespėta.

Kaip BNS teigė Vilniaus miesto savivaldybės atstovas Gabrielius Grubinskas, savivaldybė tyrimo komisija sprendžia ne tik dėl pastato būklės ir avarijos sukeltų padarinių, bet ir dėl rekomendacijų, ką ir kaip šio daugiabučio gyventojai galėtų daryti toliau.

„Kadangi tai iš esmės yra susiję su įvairiais skaičiavimais, procesas užtrunka, todėl tikėtina, kad komisijos darbas bus pratęstas iki šio mėnesio pabaigos“, – teigė G. Grubinskas.

Anot jo, nors tikėtasi išvadas parengti anksčiau, pirmą kartą pratęsus komisijos darbą darbo terminas buvo nustatytas iki vasario pabaigos, tad atskiro įsakymo dėl to nebus priimta.

Per sausio pradžioje kilusį gaisrą ir sprogimą evakuota 30 butų, dėl padarinių pastato kol kas neleidžiama naudoti. Kaip skelbė savivaldybė, dėl gaisro be pastogės liko 57 namo gyventojai, dalis jų persikraustė į socialinius būstus.


Šiame straipsnyje: gaisrasViršuliškėskomisija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių