Quantcast

Vingio parke įrengtos lygumų slidinėjimo trasos

Vilniaus Vingio parke gyventojai ir miesto svečiai jau gali išbandyti naujai įrengtas lygumų slidinėjimo trasas, kurios pažymėtos specialiomis informacinėmis lentelėmis, žyminčiomis slidinėjimo trasų distanciją – jos ilgis net 5 kilometrai.

Vakarais ši trasa bus apšviesta, todėl slidininkai galės slidinėti net ir sutemus.

„Šią idėją viešoji įstaiga  „Sveikas miestas“ įgyvendino drauge su slidinėjimo specialistais ir profesionaliais sportininkais, tuo tarpu „Šaulių“ savanoriai, net ir spengiant žvarbiam šalčiui, padėjo atlikti labai svarbius trasos rengimo darbus“, - sakė VŠĮ „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas.

Norintieji slidinėti taip pat gali aplankyti ir Rokantiškių parko Sapieginės slidinėjimo trasą, kurios ilgis siekia tris kilometrus. Dar viena slidinėjimo trasa yra įrengta važiuojant link Žaliųjų ežerų. Šios trasos artimiausiu metu taip pat bus paženklintos specialiomis informacinėmis lentelėmis. Trasos veiks tol, kol tai leis slidinėjimui palankios oro sąlygos.

Kitais metais Vilniuje planuojama įrengti dar daugiau slidinėjimo trasų.


Šiame straipsnyje: slidinėjimo trasaVingio parkas

NAUJAUSI KOMENTARAI

saunuoliai

saunuoliai portretas
Saunuoliai vilnieciai, tai ne klaipedos apsileideliai, nei uzpakalio nepajudins del miestieciu ir sveciu. O dar isrinko Lietuvos supermiestu. GEDA !!!
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių