Vilnius lauks turistų iš Suomijos

Helsinkyje vykusioje didžiausioje Šiaurės Europoje ir Baltijos šalių regione tarptautinėje turizmo parodoje „Matka“ („Kelionė“) Vilnius pristatė turizmo galimybes ir projekto „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ renginių programą.

Parodoje Vilnius pristatytas kaip atviras, modernus ir svetingas miestas, 2009 metais besimatuojantis Europos kultūros sostinės karūną.

Parodos lankytojams buvo pateikta išsami informacija apie Vilniaus turizmo išteklius ir paslaugas, turizmo plėtros naujienas mieste, buvo platinami turistiniai leidiniai apie Vilnių užsienio kalbomis, žemėlapiai ir suvenyrai.

Lietuvos atstovai surengė susitikimus su rašančiais apie Vilnių žurnalistais ir turizmo kelionių organizatoriais. Stende buvo pristatoma „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ renginių programa.

Parodos metu buvo jaučiamas ypatingas susidomėjimas Lietuva ir Vilniumi – atidarymo ceremonijoje buvo paminėta, kad šiuo metu Lietuva yra viena iš pagrindinių šalių, į kurią suomiai keliauja savaitgaliais ar atostogauti.

Parodoje dalyvavo nacionalinės ir miestų turizmo organizacijų, agentūrų, turizmo informacinių centrų atstovai iš 76 šalių ir regionų.

Suomija – viena iš svarbiausių Vilniaus turizmo rinkų. Atvykusių iš Suomijos turistų skaičius kasmet auga. Per praėjusių metų devynis mėnesius Lietuvos sostinę aplankė 19 proc. daugiau suomių nei per tą patį 2007 metų laikotarpį. Pasak suomių, jie pažįsta Vilnių kaip jaukų, draugišką, žalią, gražų, turintį ypatingą architektūrą, miestą, į kurį norisi sugrįžti.


Šiame straipsnyje: matkaSuomijaturistas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių