Quantcast

Vilniuje vyks vakarėlis alternatyvios ir elektroninės muzikos gerbėjams

Šeštadienį alternatyvios ir elektroninės muzikos gerbėjams bus pasiūlyta išskirtinė proga atsigauti nuo atšiaurios žiemos pagal šokių ir džiunglių muzikos ritmus.

Tokią galimybę suteiks jau trečius metus sėkmingai gyvuojantis projektas „Green lights“. Šįkart žalia šviesa įjungiama kartu su ragga jungle ritmų karaliumi iš Vokietijos D. I. S. („Jungle Lion Sound“) bei visu būriu Lietuvos scenos partizanų. Renginys vyks sostinės „Havana Social Club“ klube.

„Alternatyvios ir elektroninės muzikos gerbėjams kokybiškų vakarėlių Lietuvoje iš tiesų trūksta, todėl mes stengiamės užpildyti šią nišą. Tad ir šįkart subūrėme rimtą Lietuvos Dj scenos desantą, kuriam diriguos svečias iš Vokietijos D. I. S. Bet kokiu atveju renginyje laukiami visi, kurie nori pasiausti ir pajudėti pagal užkrečiančius rimtus – veiksmas vienu metu vyks trijose salėse, todėl susirinkusieji tikrai atras sau tinkamą erdvę“, – sakė renginio „Green lights“ organizatoriai.

„Green lights“ projektas apims visas tris sostinės „Havana Social Club“ erdves. Pirmoji „Green room“ erdvė pasitiks jungle ir drum and bass muzikos mylėtojus. Joje savo pasirodymus surengs ir plokšteles suks džiunglių daktaras Cr-edit (Amenų broliai), Babilan („Full Flavour“) bei Dr. Head („Soul Star Sound“) bei  svečias iš Vokietijos D.I.S (Jungle lion sound)

Antroje „Live room“ salėje vyks gyvi pasirodymai. Šią erdvę drebins ir čia „parazituos“ Lietuvos elektroninės muzikos balsas Golden Parazyth, partizanas Gvidas bei Dj El_t  (minimal.lt). Trečioje erdvėje kartu su Martin Virgin & St. Stereo („Love in Slow Motion“) bus galima grįžti į 80-uosius ir 90-uosius bei pajudėti disco ritmu.

„Project green lights“ – 2008-aisiais startavęs elektroninės ir alternatyvios muzikos projektas. Savo veiklą „Green lights“ pradėjo, organizuodami karštų drum and bass ir jungle ritmų renginį, kuris su būriu kviestinių svečių iš užsienio drebino Vilniaus Vingio parko estradą.

„Project green lights“ vakarėlis

Kur: „Havana Social Club“, Šermukšnių g. 4 A, Vilnius
Kada: Vasario 19 d., šeštadienis.
Pradžia: 22 val.
Bilieto kaina: iki 24 val. – 15 Lt, po 24 val. – 20 Lt. Su specialia skrajute bilietui taikoma 5 Lt nuolaida.


Šiame straipsnyje: vakarėliselektroninė muzika

NAUJAUSI KOMENTARAI

PGL

PGL portretas
kas kur kada: facebooke ieskokite: projectgreenlights
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių