Quantcast

Vilniuje visą rugsėjį gatvėse budės vidutiniškai 44 patruliai

  • Teksto dydis:

Vilniaus meras Artūras Zuokas, Vilniaus miesto savivaldybės Saugaus miesto departamento atstovai šiandien susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato laikinai viršininko pareigas einančiu Antoni Mikulskiu ir aptarė bendrus veiksmus, kurie geriau užtikrins viešąją tvarką ir eismo saugumą mieste rugsėjo mėnesį.

Papildomų priemonių viešajai tvarkai ir saugumui užtikrinti imamasi dėl to, kadangi rudenį mieste suintensyvėja eismas – daug gyventojų grįžta iš atostogų, į miestą atvažiuoja studentai, kurie neretai nėra pratę vairuoti didmiesčio gatvėmis, į mokyklas grįžta moksleiviai.

Susitikimo metu nutarta, kad Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai didesnį dėmesį atkreips į alkoholio vartojimą viešose vietose, dažnai bus lankomasi sostinės darželių, mokyklų teritorijose.

Policijos pareigūnai mero prašymu atidžiau kontroliuos, kaip laikomasi kelių eismo taisyklių, padės eismo dalyviams, didelis dėmesys bus skiriamas intensyvaus eismo ir pavojingoms sankryžoms, toms vietoms, kur neseniai keitėsi eismo reguliavimas.

Vilniuje visą rugsėjo mėnesį vidutiniškai patruliuos 44 patruliai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių