Vilniuje – vairuotojų streikas: į gatves neišvažiavo daugiau nei pusė autobusų

Grįžti į straipsnį

M

M portretas
Tūkstantis eurų šiais laikais,gyvenant sostineje,ir toks tik uzdarbis.Gerbiamieji,ar žinote kiek uzdirba normalus europietis?vairuodamas tokią transporto priemonę?reikalaukite,šaunuoliai.

Keleivė

Keleivė portretas
Noriu pabrėžti, kad streikas prasidėda ne nuo per menkų algų, o nuo darbo sąlygų. Nes Šimašius sako,kad viskas padaryta ir tas ir anas. O ar kas patikrino kaip tuos jūsų padarytos darbo sąlygos veikia. Jie tik popieriuje. Nes administracija direktoriai jie nesugeba užtikrinti tų sąlygų savo pavaldiniams. Aš puikiai suprantu vairuotojus. Pati esu pedagogė ir ta pati situacija kiek mes streikavo. Ir kas nieko darbo sąlygų nieko netikriną. Jus paleiskite anoniminę anketą apie darbo sąlygas į biudžetines įstaigas ir nustebsite. Čia svarbu pradėti spausti direktorius, administraciją, kad pradėtu dirbti ir pradėtu girdėti darbuotoją. O ne kabinetuose sėdėti ir tvarkyti formalius dalykus. Nes jų tie formalumai darbuotojui darbo sąlygų nužtikriną. Taigi kenčia nuo administracijos klaidų visi pavaldiniai ir dėl to streikas, o ką mes galim padaryti mums tik grasną išeiti iš darbo. Viens ne karys. Dėl to streikas gelbsti visų neatleis.

Tiems, kurie siūlo palaikyti

Tiems, kurie siūlo palaikyti portretas
Tai norite, kad kiti mestų darbus, paimtų vaikus iš mokyklų ir lėktų palaikyti vairuotojus su plakatais, kurie gauna didesnį atlyginimą negu kai kurie iš mūsų? Suprasčiau, jeigu visi gyventojai sukiltų ir reikalautų didesnių atlyginimų, pensijų.

...

... portretas
Įdomu, kiek laiko tęsis šitokia betvarkė kol tie sustubūrėję, virš vieno tūkstančio euro gaunantys vairuotojai gaus didesnį atlyginimą? Yra žmonių, kurie gyvena su 600-700€ atlyginimu ir nesiskundžia. Svarbiausia, kad pakaktų maistui, drabužiams, komunalinėm paslaugom ir galima mėgautis gyvenimu.

Daugiau nei pusė? WTF

Daugiau nei pusė? WTF portretas
Atsiprašant, o kas dirbs ir padės žmonėms? Suprasčiau, jeigu trečdalis važiuotų streikuoti, bet tikrai ne daugiau nei pusė. Jeigu visi eis streikuoti, kiti žmonės vėluos į darbus, mokslus arba iš vis nevažiuos. Bus chaosas, durdomas Vilniuje. Streikas tai streikas, bet nukenčia keleiviai.

hahaa

hahaa portretas
Nu ką, vėl teršime aplinką su savo mašinomis, nes autobusų vairuotojai pabėgo :)

X

X portretas
Tie vairuotojai gauna kažkur 1tūkst. eurų, todėl tuos vairuotojus nedarykite vatgšelius. O tai, kad negauna priedų, jie patys kalti. Priedai nekrenta iš dangaus, reikia tenkinti tiek savo ir tiek kitų asmenų poreikius. Yra tokių vairuotojų, kurie neatsargiai vežioja keleivius (pavyzdžiui 2G autobusai), siaubingai stabdo autobusus, kad pats į šoną vos nekrenti. O vėliau skundžiasi tie vairuotojai, kad priedų negavo.

Šaunuoliai

Šaunuoliai portretas
Visos sritys turi taip daryti, kad gyvenimas keistusi. Lt runkeliai. Patyret nepatogumu, pakentekit. O tai tik apie savo sikna tegalvojat. Seniai laikas..

Manau, kad neužilgo

Manau, kad neužilgo portretas
Streiko organizatoriai bus mėtomi iš darbo ir kišami į kalėjimą.

Tik streikai

Tik streikai portretas
skiria zmogu nuo vergo! Sveikinu ir linkiu sustoti visiems! Tegu "aukstuomene" pamato,kad be patarnautoju - jie niekas!

Vilniečiai

Vilniečiai portretas
galėtų prisidėti, palaikydami vairuotojus protestais prie savivaldybės, pvz.skanduojant nepadorius šūkius mero adresu.

Senukas

Senukas portretas
Palyginus su soviet perkimštais tratančiais autobusais dabar rojus

Jolanta

Jolanta portretas
Sveikinimai streikuojantiems!!! Pagaliau Lietuva nubudo ir žmonės nebenori, vergauti darbdaviams !!! Netiesa , kad ras užsieniečių kurie dirbs už dyką.....jie aplamai nenori dirbt , ir sėdi ant pašalpų. Ukrainiečiai taip pat išmoko apginti savo teises , taipogi lietuviai padės jiems. Galas korupuotiems darbdaviams ir mūsų valdžios pasinaudojimu , saviems interesams.

tai

tai portretas
gerai visiems bus svaresnis oras sutaupys kuro sildymui o judeimas pestute sveika ???===

Vilnietis

Vilnietis portretas
Atleist VVT vadovą!!! jeigu nesugeba užtikrinti viešojo transporto sklandaus darbo.

...

... portretas
Yra eilė norinčių būti vairuotojais ukrainiečių, indų, pakistaniečių ir kitų, kurie sutiktų šitą darbą dirbti už 3-4 kartus mažesnes algas, nei lietuviai. VVT privalo kurti visuomenei naudą, o nauda yra tada, kai viešo transporto bilietas kainuoja mažiau. Taigi, metam lauk visus streikuojančius, vietoje jų priimame imigrantus, mokam jiems po 200 Eur už mėnesį, dar nuskaičiuojame už įvairiausius pažeidimus ir nusibraukiame didelę dalį išlaidų iš savivaldybės biudžeto. Galės būti viešo transporto bilietai nemokami, o savivaldybei kainuos minimaliai tik autoparko palaikymas. O dėl vergovės tai reikia suprasti vieną dalyką - vidurinioji klasė gali atsirasti tik dviem būdais - arba kai valstybė smarkiai apmokestina turtingiausius ir jie vis tiek lieka toje valstybėje ir neišsikrausto kitur; arba kai neturtingiausiems sudaromos dar sunkesnės sąlygos, nei buvo iki to. Nes jeigu neturingam mokėsi daug, tai prekės ar paslaugos kaina, kurią jis tau parduoda, irgi bus didelė ir negalėsi įpirkti.

Streikai -

Streikai - portretas
vienintele priemone is vergovinio pasaulio padaryti kapitalistini! Ir vienintelis pozymis,kad vergove jau griuna. Sveikinu ir palaikau streikuojancius! Ir tikiuosi dar sulaukti,kol ir kiti susipras,ir Lietuvoje neliks vergu.

Vilniečiai turėtų ne burnoti ant vairuotojų,

Vilniečiai turėtų ne burnoti ant vairuotojų, portretas
bet padėti jiems,kovojant už geresnes darbo sąlygas .

To Jeigu jus

To Jeigu jus portretas
Tai kad organizatorius tas pats asmuo, pries kuri ira streikuojama. Jei butu realus streikas, tai vvt isvis nedirbtu.

Kuba

Kuba portretas
Oho, čia tas, kuris gauna 600-800 pensiją rašė valdžiai paliepus..nes reikia būti be smegenų, kad patikėtum, kaip galėjo gati tikią pensiją, jeigu mokykloje, ligoninėje, prekybos centruose ir kitur mokėjo atlyginimą po 600 - 800 LITŲ..ir kodėl virš 500 tūkst gyvena žemiau skurdo ribos..

Jeigu jus

Jeigu jus portretas
samoningi pilieciai,o ne burliokai - vertetu palaikyti streikuojancius bent moraliai! Juk streikas - demokratijos,laisves ir darbo kulturos uzuomazgos! Ir tikrai bus reikalingas ir visiems kitiems - patikekite! O gal jums atgal i TSRS? Ten - streiku nebudavo!

Rurikas

Rurikas portretas
Mes irgi organizuojam savo darbe streikus, kas valanda susirenkam rukykloje ir rekaujam koks darbdavis blogas. Jau 5 metus taip darom, rezultatas ira, darbdavis nebeateina i darba, o dirba nuotoliniu budu.

to a sankcijos

to a sankcijos portretas
Mokytojai džiaugiais,pakelta nuo sausio,ir daktarams, puikiai..apieką čiajūs

kubai

kubai portretas
neišeisim,nelauk,pensijos,kas dirbo yra ir 700 ir 800, ir 600 taip kad išgyvename,net gyvename

Anonimas

Anonimas portretas
prisimenu kai dar dirbau ,darbdavys duoda pasirašyt na kažkja panašaus į taisykles kas ka turi daryt ,darbdavio tai pora eilučių jis pasižada mokėt algą aprūpnt spec drabužiais ir suteikt atostogas ,o tau prirašyta pora lapu už ka jis nuiminės algą net už tai jei kuria nors diena nepatiks tavo fizionomija. čia kaip nepatinka neik pas ji dyrbt bet kadir pas kitus tas pat.

Kuba

Kuba portretas
Gal tai paskatins pensininkus išeiti į gatves ir palaikyti transportininkus..Kaip jie gali išgyventi už 300-400 eurų...kai tokie sukčiai - vadukai miesto eglutei išvagia ketvirtį milijono..ir taip visi aplink: vagia, plauna..ir baisiausia - nėra kam juos sustabdyti...

uzsales troleibusas

uzsales troleibusas portretas
nieko asmenisko tiesiog pasakykit aciu elektros aferistams....

a sankcijos rusijai vistik veikia

a sankcijos rusijai vistik veikia portretas
greit kurt musu zymiaja riausiu malsinimo masina ir skubiai varyt dusint nepatenkintu vairuotoju.... nes jei ne ... tai rytoj bus mokytojai bus medikai bus santexnikai....demokratija...laisve.... uZ teismus kitaip mastantiems ir priverstini medikamentini gydima PROKURORE jau pasirase .....ta protestuotojai jus protestuokit bet zinokit jog tiem rieusininkams 2008m prie seimo ilgai teks kosyt ir po teismus tampytis pakol baudas issimokes...demokratija...laisve... lanzbergu geroves valscius

Romas

Romas portretas
Mums Achemoje tai nepasiseke streikas , rekem 1 tukst, mazai dabar sedziu 4 men , ant prastovu ir gaunu 700 e, geraidraugau buvo paeme prie namo siltinimo tai vis dasidejo ir situacija neaiski kas toliau reiks i birza ar i fronta kiek mokes tas prastovas .

Anonimas

Anonimas portretas
Neapsimoka tai ir neišvažiavo.Taupo elektrą ir DYZELINĄ.Ir taip važinėjo pustuščiai

Juokdariai

Juokdariai portretas
Argi čia streikas, čia tik parodija. Nieko iš to nebus. Streikas, kai visi autobusai ir troleibusai neišvažiuos į gatves. O dabar kas, kaip važiavo taip ir važiuoja. Kenčia eiliniai žmonės, gyvenantys iš algos, sumokantys visus ir už visus mokesčius. Jiems sudaromi nepatogumai, o ne valdžios asmenims.

Tomas

Tomas portretas
Nemeluokit, vakar per zinias sake, kad bus vvt perestroika uz puse miliardo euru, o planuoja trumpai tariant vilniu suskirstit i priemiescius, centrus..... va ir suorganizavo streika, kad patiliukais pinigelius paiimt, na ir savo hebra i vvt pasuodynti.

Kad streiko organizatorius paskelbs Maskvos agentais

Kad streiko organizatorius paskelbs Maskvos agentais portretas
100%
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių