Quantcast

Vilniuje sulaikytos aštuonios prostitutės, pas vieną rastas ginklas

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Ekologijos ir teisės pažeidimų skyriaus pareigūnai trečiadienį sulaikė aštuonias prostitutes.

Jos įkliuvo, kai pareigūnai tikrino interneto svetainių ir laikraščių pažinčių skyrių skelbimus, kuriuose buvo skelbiama, kad merginos „pabendrautų“ su pasiturinčiais, dosniais vyrais už materialinį atlygį. Viena mergina buvo sulaikyta stoties rajone, pas ją aptiktas ginklas.

Pasak policijos pranešimo, penkių intymias paslaugas teikusių merginų bylos bus pateiktos Vilniaus miesto apylinkės teismui, kadangi tokio pat pobūdžio teisės pažeidimą per metus jos yra padariusios jau antrą kartą - už tai joms  gresia bauda nuo 500 iki 1 tūkst. litų arba administracinis areštas iki 30 parų.

Likusios trys merginos pareigūnams įkliuvo pirmą kartą. Remiantis Administracinių teisės pažeidimų kodekso nuostatomis, joms buvo surašyti administraciniai nurodymai sumokėti pusę sankcijoje numatytos minimalios baudos - 150 litų. Dvi merginos buvo pristatytos į policijos komisariatą nustačius, kad joms yra paskelbtos paieškos.

Policija taip pat tikrino vietas sostinės rajone. Sodų gatvėje dirbantiems pareigūnams įtarimus sukėlė mergina, pamačiusi policijos automobilį ir bandžiusi skubiai pasišalinti. Apžiūros metu pas šią 19-metę rastas dujinis revolveris, ji pristatyta į policijos komisariatą aplinkybėms tikslinti.


Šiame straipsnyje: prostitutėsginklaspolicija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Pilietis

Pilietis portretas
Antrastes pataisymas: "Vilniuje sulaikytos aštuonios prostitutės, pas vieną, tarp kojų, rastas daiktas panašus į pistoletą..." :D

wwwww

wwwww portretas
tegul dulkinasi ar gaila svetimos sunesiotos skyles.....

vardas

vardas portretas
tengi kiaurom parom stovi ju tuntai. sitos matyt naujos nezino dar kam susimoket is anksto uz stovejima
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių