Quantcast

Vilniuje - avarinis oro baliono nusileidimas tarp daugiabučių (papildyta)

Sekmadienio rytą sostinės Žvėryno rajono gyventojų laukė neįprastas reginys – tarp daugiabučių Paribio gatvėje avariniu būdu leidosi oranžinis oro balionas.

Įvykio liudininkai pasakojo išgirdę bauginantį baliono ūžesį bei žmonių šauksmus ir išvydę tiesiai virš namų besiblaškantį, medžių besiblaškantį – tai kylantį, tai besileidžiantį – oro balioną. Netrukus pilotams į pagalbą atskubėjo techninio personalo komanda, o iš baliono išmetus virves greitai pavyko jį suvaldyti ir saugiai nuleisti krepšį.

Į įvykio vietą prisistatė medikų brigada ir policija. Laimei, medikų pagalbos oro baliono keleiviams neprireikė, krepšys nuleistas itin švelniai, nors leidimosi vieta – pievelė – buvo itin nepavydėtina: aplink namai, medžiai, elektros stulpai, gatvė. Liudininkai teigia, kad išgąstį patyrę keleiviai lėkte išlėkė iš oro baliono.

Be meistriško pilotų manevravimo pagyrų nusipelnė ir Žvėryno gyventojai, kurie aktyviai prisidėjo sėkmingai nutupdant oro balioną.

Tiesa, pilotų laukia nemalonumų lavina – miesto teritorijose oro balionams galima kilti, tačiau leistis draudžiama, už tai gresia piniginė bauda, taip pat teks pasiaiškinti, ar iš tiesų, kaip kalbama, jie buvo priversti nusileisti mieste dėl to, kad pasibaigė dujos.

Paradoksas – ant nesėkmingą skrydį patyrusio oro baliono puikavosi užrašas “Gera dovana”. Belieka pridurti, kad šią dovaną siūlantys ekspertai keleiviams duotą pažadą, jog skrydis oro balionu privers atsidusti iš nuostabos, įvykdė su kaupu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių