Pereiti į pagrindinį turinį

Vilniuje pristatoma prancūzų menininko Georges'o Rousse'o kūryba

2009-05-04 21:43
Vilniuje pristatoma prancūzų menininko Georges'o Rousse'o kūryba
Vilniuje pristatoma prancūzų menininko Georges'o Rousse'o kūryba / Organizatorių nuotr.
Turinys

Rytoj, gegužės 5-ąją, Prancūzų kultūros centre Vilniuje vyks Georges'o Rousse'o kūrybos pristatymas ir pokalbis su menininko projekte norinčiais dalyvauti lietuvių studentais.

Pasaulinio garso prancūzų menininkas rugpjūčio mėnesį įsikurs Vilniuje, buvusiuose geležinkeliečių rūmuose, šiandien vadinamais „Kablys”. Čia G. Rousse'as ir jo komanda - studentai lietuviai sukurs šiai konkrečiai erdvei paruoštą instaliaciją.

Į G. Rousse'o projektus sutelpa daugybė šiuolaikinio meno sričių, tokių kaip tapyba, vizuali bei garsinė instaliacija bei fotografija. Visa tai fokusuojama į abstrakčią mediją - erdvę. Tokio pobūdžio projektus menininkas vykdo visame pasaulyje ir yra laukiamas daugelyje šalių, tad Vilniui - tai unikali proga susipažinti su išskirtinio menininko kūryba.

Per visą kūrybos laikotarpį „Kablys“ bus atviras žiūrovams. Vilniečiams taip pat bus surengta vieša menininko paskaita apie instaliacijos kūrimą bei jo ankstesnius projektus.

Projektas yra nacionalinės programos „Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009“ dalis. Jį organizuoja Prancūzų kultūros centras Vilniuje ir „Café de Paris“.

VIETA: Prancūzų kultūros centras, Didžioji g. 1, Vilnius.

LAIKAS: gegužės 5 d. 18 val.

KAINA: nemokamai.