Vilniuje prasidėjo naujo prekybos centro statybos

  • Teksto dydis:

Šiandien prasidėjo „DomusPro“ prekybos parko ties Ukmergės ir Bieliūnų g. sankryža statybos darbai. Pirmasis etapas bus baigtas jau 2014 m. pavasarį. Pabaigus visas statybas bus sukurta apie 200 darbo vietų, o 12 tūkst.kv.m. prekybos parke įsikurs 25 parduotuvės.

Vilniaus miesto metras Artūras Zuokas, sveikindamas įmonę bei visus surinkusius svečius, džiaugėsi, jog statybų rinka atsigauna, o miesto vakarinė dalis plečiasi bei gražėja.

„Šių statybų pradžia tai dar vienas ženklas kad Vilnius kyla ir kad į miestą plaukia investicijos. Turiu pripažinti, kad beveik nebespėju įkasinėti kapsulių arba kitų ženklų, kurie pažymi statybų pradžią. Kiekvienas toks objektas reiškia naujų darbo vietų atsiradimą, naujus mokesčius į valstybės ir Vilniaus miesto biudžetą. Tikiu, kad šitas objektas bus padarytas greitai, laiku ir turės puikių nuomininkų“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

„DomusPro“ projektą vysto nekilnojamo turto bendrovė „TK Development“. Pagrindinis investuotojas – Danijos investicijų bendrovės „BPT“ fondas „BPT Baltic Opportunity Fund“. Šis prekybos parkas yra pirmoji „BPT“ investicija Vilniuje.

Didžiausias „DomusPro“ nuomininkas yra prekybos tinklas „Rimi Lietuva“, kuris naujame prekybos parke atidarys vieną didžiausių „Rimi“ parduotuvių.NAUJAUSI KOMENTARAI

3ds xl prix

3ds xl prix portretas
community/viewTopic/

Ha-ha-ha

Ha-ha-ha portretas
Zuokas nespėja otkatus dėtis į kišenę ar pervesdinėti į ofšorą...
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių