Vilniuje prasidėjo kasmetinis mokytojų susitikimas

Vilniuje prasidėjo kasmetis projekte „IKT Lyderis“ dalyvaujančių šalies mokytojų susitikimas. Švietimo ir mokslo ministerijos bei pasaulinės informacinių technologijų bendrovės „Microsoft“ remiamo projekto „IKT Lyderiai“ tikslas - burti informacines komunikacines technologijas (IKT) mokykloje naudojančių novatoriškų pedagogų bendruomenę.

Jos nariai gilina žinias technologijų ir informacinės visuomenės plėtros srityse, dalijasi patirtimi, savo kolegoms padeda efektyviai naudoti technologijas mokyme.

„Išsilavinimas yra kelias, kuriuo žengiame plėtros ir konkurencingumo didinimo link. Žinių amžiuje jis padeda atskleisti savo galimybes, pasitikti ir įveikti iššūkius. Plėtodami IKT lyderių programą ir kitas iniciatyvos „Partneriai mokyme“ dalis siekiame burti mokytojus bendram tikslui - padėti jaunam žmogui tapti pilnaverčiu informacinės visuomenės nariu“, - teigė „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Mindaugas Glodas.

Susitikimo metu bus diskutuojama aktualiomis kompiuterinio raštingumo skatinimo, komandinio darbo priemonių naudojimo mokyme temomis. Mokytojai susipažins su naujais švietimo sričiai aktualiais sprendimais, virtualios darbo aplinkos moksleiviams bei studentams „Microsoft Live@edu“ naudojimo kasdieniame mokyklos darbe galimybėmis.

„IKT Lyderio“ programa projekte dalyvaujantiems pedagogams yra ne tik proga gilinti žinias, bet ir galimybė perimti geriausią kolegų patirti, dalytis informacija apie efektyviausius technologijų naudojimo mokyme būdus. „IKT lyderiai tampa bendruomene, skatinančia inovatyvius pokyčius mokyklose ir regionuose. Jie kviečia dalytis patirtimi, savo pavyzdžiu uždega kolegas“, - pasakoja Švietimo ir mokslo ministerijos Informacinių technologijų centro vadovas Vaino Brazdeikis.

Susitikimo svečias, iniciatyvos „Partneriai mokyme“ vadovas Centrinei ir Rytų Europai Teo Milev pedagogams pristatys galimybes, kurias jiems atveria iniciatyvos plėtojamos programos.

„Siekiame ne tik supažindinti mokytojus ir moksleivius su technologijų galimybėmis, bet ir paskatinti glaudų jų bendradarbiavimą, keitimąsi žiniomis ne tik tarpusavyje, bet ir su programų dalyviais iš kitų šalių“, - iniciatyvos tikslus aiškina T. Milev.

„IKT Lyderio“ programa yra bendrovės „Microsoft“ plėtojamos iniciatyvos „Partneriai mokyme“ dalis. Penkerių metų trukmės programa skirta IKT naudojimo mokymo procese skatinimui, technologijų integracijai mokykloje spartinti. Programa, taikydama žymias nuolaidas, aprūpina programine įranga daugiau nei 17 tūkstančių Lietuvos švietimo įstaigų kompiuterių, vykdo kasmetinį „Mokytojo novatoriaus“ konkursą, Saugesnio interneto mokymus, plėtoja projektą „Dovana ateičiai“.


Šiame straipsnyje: mokytojai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių